eSky rusza z nową kampanią

2017-08-31

W drugiej połowie sierpnia ruszyła kampania marketingowa promująca eSky.pl S.A. – platformę oferującą możliwość kompleksowego planowania podróży. Kampania obejmuje zarówno krótkie spoty telewizyjne, jak i działania online wykorzystujące popularne media społecznościowe i platformy wideo.

esky2

Choć zbliża się początek roku szkolnego, a dla większości Polaków najpopularniejszy sezon urlopowy dobiega końca, eSky – platforma umożliwiająca kompleksowe planowanie wyjazdów online – udowadnia, że wakacje trwają cały rok.

Inauguracja kampanii w drugiej połowie sierpnia nawiązuje do filozofii naszej marki, która głosi, że każdy pretekst jest dobry, aby udać się w podróż – mówi Tomasz Kaczmarek, Marketing Manager grupy eSky – Działania promocyjne pod hasłem „Wkręć się w podróżowanie” mają na celu zachęcenie Polaków do planowania wyjazdów nie tylko w wakacje.

Kampania telewizyjna obejmująca krótkie, kilkusekundowe spoty reklamowe w największych stacjach telewizyjnych rozpoczęła się 16 sierpnia 2017 r. Właśnie ruszyły wspierające działania digitalowe: kampania promocyjna marki na Facebooku, Instagramie i Twitterze, krótkie spoty reklamowe na YouTube i VOD (Player i TVP VOD) oraz reklamy na portalach podróżniczych.

Zwieńczeniem całej komunikacji w ramach najnowszej kampanii jest uruchomienie nowego serwisu www.inspiracje.esky.pl – źródła cennych informacji o ciekawych destynacjach, który ma być dodatkową pomocą w zaplanowaniu wyjątkowej podróży. Odbiorcy znajdą tam także przydatne wskazówki i porady dotyczące planowania podróży oraz treści edukacyjne, dotyczące m.in. praw przysługujących podróżnym.

Organizatorem działań promocyjnych jest dom mediowy Media Republic. Za produkcję spotów reklamowych odpowiada Agencja Kreatywna Creogram, a materiały graficzne dostarcza H20 Creative.

 


Aktualności

Polecamy także:

Najnowszy Rynek Turystyczny
W najnowszym numerze Rynku Turystycznego między innymi: Taki sezon może się już nie powtórzyć Doskonałe wyniki w turystyce wyjazdowej   Wspólnymi siłami...

Dobry rok dla turystyki wyjazdowej
PZOT podsumowuje turystyczny rok. Okazuje się, że była dla branży bardzo udany.   Organizacja przedstawiła statystyki obejmujące sezon zimowy 2017/2018 i letni...

Forum POT-ROT-LOT: Nowe plany i strategia działań promujących Polskę
Tegoroczne Forum Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych z udziałem dyrektorów Zagranicznych Ośrodków POT odbyło się...

Prezes POT rozmawia z branżą spotkań
Przedstawiciele najważniejszych regionalnych i miejskich convention bureaux przybyli do siedziby Polskiej Organizacji Turystycznej w Warszawie na spotkanie z prezesem...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2017 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne