Obozy z gwiazdami

2018-01-30

Wymarzone wakacje dla nastolatka to takie spędzone w towarzystwie ulubionych aktorów, wokalistów i youtuberów. Almatur prezentuje nowy katalog ofertowy w którym aż skrzy się od gwiazd, a marzenia stają się rzeczywistością!

koszykowka 28

Biuro podróży Almatur pomyślało o nastolatkach oraz dzieciach, które nie tylko mają ciekawe pasje, ale także chciałyby je rozwijać pod okiem swoich ulubionych artystów oraz youtuberów.

Obóz aktorski z Julią Wróblewską

Przyszłe gwiazdy z obozu aktorskiego w Murzasichle odwiedzi, aktorka młodego pokolenia, Julia Wróblewska, znana z filmów Tylko mnie kochaj czy Och Karol 2. Młoda gwiazda opowie o zawodzie aktora oraz poprowadzi zajęcia aktorskie. Nauczy także przyszłe gwiazdy kina, jaką rolę pełni wokal w zawodzie aktora oraz poprowadzi zajęcia z emisji głosu.

Wokalny z Iwoną Węgrowską

Z kolei na drugi turnus obozu wokalnego w Kazimierzu Dolnym przyjedzie wokalistka Iwona Węgrowska, której skala głosu wynosi cztery oktawy. Piosenkarka znana m.in. z hitów „Pokonaj siebie” czy „Cztery lata” udzieli młodym wokalistom nie tylko porad związanych z warsztatem, ale także opowie o tym jak radzić sobie z tremą przy występach publicznych.

Piłkarski z Dawidem Pajorem

Znany profesjonalista w trikach piłkarskich Dawid Pajor udzieli praktycznych porad oraz nauczy niezwykłych trików w czasie szkółki piłkarskiej Wichniarek w Kołobrzegu. Młodzież na obozie nie tylko nauczy się piłkarskich sztuczek, dzięki którym zaimponuje kolegom na podwórku czy w szkole, ale także poprawi swoją kondycję.

E-gamingowy z Theurhara36

Z kolei młodzi gamerzy będą mieli okazję pograć razem ze znanym youtuberem, Andrzejem Jakiewiczem znanym pod pseudonimem TheUrhara36. Ten młody człowiek, który w niezwykle krótkim czasie uzyskał prawie 100 tysięcy subskrypcji na YouTube, nie tylko pokaże jak komentuje gry, ale także zaprezentuje jak nagrać oraz zmontować filmik do social mediów.

Kulinarny z Pascalem Brodnickim

Obóz kulinarny odwiedzi autor wielu książek kucharskich, założyciel i twórca youtubowego projektu Tuba Smaku, prowadzący programy kulinarne, Pascal Brodnicki. Znany kucharz będzie gotował wspólnie z uczestnikami obozu w Kortowie,  udzieli im niezbędnych wskazówek kulinarnych, zdradzi parę tricków, dzięki czemu ich dania ucieszą każde podniebienie.

Survival z Kajetanem Wilczyńskim

Młodzi survivalowcy spędzą ekscytujące chwile na obozie przetrwania razem z Kajetanem Wilczyńskim z kanału youtubowego Adventurer, który pokaże jak zbudować szałas czy rozpalić ognisko bez zapałek. Nie zabraknie emocjonujących przygód oraz praktycznych porad, które przydadzą się nie tylko podczas survivalu.

W nowym katalogu znajdują się obozy artystyczne, przygodowe, sportowe i hobbystyczne.  W ponad 60 miastach rozlokowanych zarówno nad morzem, na Mazurach, w centralnej Polsce, jak i w górach każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo Almatur ma w swojej ofercie także coś dla młodych globtrotroterów. Są to wyjazdy zagraniczne, między innymi do Francji, Hiszpanii, Włoszech, Albanii, Bułgarii czy na Maltę. Oprócz tego młodzi ludzie mogą podszkolić języki obce na kursach organizowanych w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Francji. Almatur pamiętał także o najmłodszych i z myślą o nich powstał Klub Urwisa z koloniami w Polsce dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat.


Aktualności

Polecamy także:

Najnowszy numer Rynku Turystycznego
W tym miesiącu piszemy między innymi: Prościej w razie niewypłacalności Nowe przepisy poprawiają funkcjonujące już rozwiązania prawne w zakresie zabezpieczeń...

Tour Salon 2018 - za nami
W niedzielę 11 lutego zakończyły się targi Tour Salon. Impreza jak co roku zgromadziła przedstawicieli branży turystycznej z Polski i ze świata. Swoje stoiska...

Nowe logo lufthansy
Lufthansa pokazała swój nowy, zmodernizowany wizerunek marki klientom i pracownikom podczas dwóch dużych wydarzeń we Frankfurcie i Monachium w środę, 7 lutego....

ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Polska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs na stanowisko DYREKTORA Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej (ZOPOT) z siedzibą w Londynie, Tokio, Rzymie, Nowym Jorku oraz Pekinie
Główne obowiązki: Promocja Polski w dziedzinie turystyki na wybranym rynku: Wielkiej Brytanii i Irlandii Japonii Włoch Stanów Zjednoczonych i...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2017 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne