Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 Indonezyjska oferta w Polsce

2018-11-16

Ministerstwo Turystyki Republiki Indonezji, we współpracy z Ambasadą Republiki Indonezji w Warszawie, zorganizowało r., w Łodzi oraz Warszawie Misję Gospodarczą Branży Turystycznej Indonezji. Spotkania odbyły się 8 i 9 listopada 2018.

lodz wreczenie nagrody Rainbow

Ze strony indonezyjskiej uczestniczyli w nich przedstawiciele Ministerstwa Turystyki, indonezyjscy turoperatorzy (Panorama Destination, Happy Trails, Adventure Indonesia), a także przedstawiciele wyjątkowych hoteli zlokalizowanych na Bali (Santika Indonesia Hotels & Resorts, Ayodya Resort Bali, Hotel Nikko Bali Benoa Beach, Jambuluwuk Hotels & Resorts, Melia Bali, Nusa Dua Beach Hotels, Segara Village Hotel, dan Santrian Resorts & Villa). 

W trakcie spotkania w Łodzi, które odbyło się 8. listopada 2018 r., w którym udział wzięli przedstawiciele oraz agenci Rainbow Tours, Ministerstwo uhonorowało polskiego turoperatora Nagrodą Uznania za wysiłki w promowaniu Indonezji jako destynacji turystycznej, w tym zorganizowanie bezpośrednich lotów czarterowych na linii Warszawa – Denpasar, oferowanych przez Rainbow Tour nieustannie od 2016 roku, we współpracy z PLL LOT oraz Panorama Destinations. Nagroda została przekazana przez Panią Agustini Rahayu (Dyrektor ds. Promocji Turystyki Indonezji w Europie -Ministerstwo Turystyki) oraz Ambasadora Republiki Indonezji w Warszawie, Jego Ekscelencję Petera F. Gonthę, do rąk Pani Emilii Bratkowskiej (Dyrektor Działu Marketingu i PR- Rainbow Tours) i Pana Radomira Świderskiego (Dział Marketingu - Rainbow Tours).

Kolejną ważną częścią Indonezyjskiej Misji Gospodarczej była sesja spotkań B2B, która odbyła się 9 listopada 2018 r. w Warszawie, w Hotelu InterContinental. W spotkaniu udział wzięło 29 polskich turoperatorów, a wśród nich touroperatorzy (oferujących pakiety do Indonezji lub zainteresowanych wprowadzeniem tego kierunku do swojej oferty, międzynarodowe linie lotnicze oraz przedstawiciele lokalnych mediów. Spotkanie było szansą na poszerzenie sieci biznesowych kontaktów, podjęcie rozmów w sprawie nowej współpracy, lub kontynuowania już istniejącej. W trakcie swojej przemowy, Jego Ekscelencja Peter F. Gontha podkreślił potencjał Polski oraz krajów Nordyckich, jako potencjalnych rynków dla Indonezyjskiej branży turystycznej, a także rolę Polski, która już wkrótce może stać się centralnym hubem dla międzynarodowych lotów do Europy Północnej, Środkowej oraz Wschodniej, łącząc również w dogodny dla turystów sposób, ten obszar świata z Indonezją.

Oba wydarzenia uzupełnione były o prezentacje przygotowane przez Indonezyjskich touroperatorów oraz hotele, którzy przybliżyli gościom swoją aktualną ofertę i profil biznesowy. Wśród uczestników każdego ze spotkań rozlosowano taże 2 vouchery na 12-dniowy pobyt w wybranych hotelach na Bali.

warszawa sesja spotkan


Polecamy

Polecamy także:

Grecos kończy i podsumowuje pierwszy etap sprzedaży
Do 21 lutego obowiązuje ostatni etap promocji F!RST DEAL! Obecne zasady wczesnej sprzedaży Grecosa to rabaty do 40 procent, hotele dla dziecka gratis czy zaliczka na...

ARTYKUŁ SPONSOROWANY | IC Nightjet czyli jeden pociąg, cztery stolice, sześć krajów!
Pasażerowie PKP Intercity od grudnia ubiegłego roku mogą skorzystać z nadzwyczajnego międzynarodowego połączenia kolejowego. Sześć krajów i cztery...

ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Magiczne miejsce, w którym zadbasz o zdrowie
Designerski i nowoczesny - urzeka elegancją, oraz wysokim standardem oferowanych usług. Doskonała obsługa oraz wyśmienite posiłki są gwarancją zadowolenia...

10. Gala Perfect SPA Awards 2018
13 lutego w pałacowych wnętrzach Hotelu Bellotto w Warszawie odbyła się finałowa gala jubileuszowej 10. edycji konkursu  Perfect SPA Awards 2018. Zwycięskie...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2017 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne