Indonezyjska oferta w Polsce

Ministerstwo Turystyki Republiki Indonezji we współpracy z Ambasadą Republiki Indonezji w Warszawie zorganizowało w Łodzi oraz Warszawie Misję Gospodarczą Branży Turystycznej Indonezji. Spotkania odbyły się 8 i 9 listopada 2018 r.

 rt 2018 11z 08

  Ze strony indonezyjskiej uczestniczyli w nich przedstawiciele Ministerstwa Turystyki, indonezyjscy turoperatorzy, a także przedstawiciele hoteli zlokalizowanych na Bali. W trakcie spotkania 8 listopada w Łodzi, w którym udział wzięli przedstawiciele oraz agenci Rainbow Tours, ministerstwo uhonorowało polskiego turoperatora Nagrodą Uznania za wysiłki w promowaniu Indonezji jako destynacji turystycznej, w tym zorganizowanie bezpośrednich lotów czarterowych na linii Warszawa – Denpasar, oferowanych przez Rainbow Tour od 2016 r., we współpracy z PLL LOT oraz Panorama Destinations. Kolejną ważną częścią Indonezyjskiej Misji Gospodarczej była sesja spotkań B2B, która odbyła się 9 listopada 2018 r. w Warszawie w Hotelu InterContinental. W spotkaniu udział wzięło 29 polskich touroperatorów, a wśród nich touroperatorzy oferujący pakiety do Indonezji lub zainteresowani wprowadzeniem tego kierunku do swojej oferty, międzynarodowe linie lotnicze oraz przedstawiciele lokalnych mediów. Spotkanie było szansą na poszerzenie sieci biznesowych kontaktów, podjęcie rozmów w sprawie nawiązania współpracy lub kontynuowania już istniejącej. W swoim wystąpieniu ambasador Peter F. Gontha podkreślił potencjał Polski oraz krajów nordyckich jako potencjalnych rynków dla indonezyjskiej branży turystycznej, a także rolę Polski, która już wkrótce może stać się centralnym hubem dla międzynarodowych lotów do Europy Północnej, Środkowej oraz Wschodniej, łącząc również w dogodny dla turystów sposób ten obszar świata z Indonezją. Oba wydarzenia uzupełnione były o prezentacje przygotowane przez indonezyjskich touroperatorów oraz hotele, przybliżające gościom swoją aktualną ofertę i profil biznesowy


Wydanie: 11/2018, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail