Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
  Linie emirates rozdają bilety na „La Perle”

2019-02-11

Pasażerowie, którzy zarezerwują lot do Dubaju, otrzymają bezpłatne bilety na niezwykły spektakl „La Perle”. Promocja trwa do 17 lutego i dotyczy wszystkich przelotów odbywających się od 14 lutego do 30 czerwca 2019 r.

Emir 1

To niesamowita gratka dla miłośników rozrywki, mocnych wrażeń i ekscytujących przeżyć. W Dubaju wszystko jest naj, nic więc dziwnego, że show będący fuzją spektakularnych technologii i popisów akrobatycznych jest także na najwyższym poziomie. Gwarancję jakości przedstawienia stanowi nazwisko dyrektora artystycznego Franco Dragone. To on stoi za sukcesem takich przedsięwzięć, jak Le Reve (Las Vegas), The House of Dancing Water (Macau), koncerty Celine Dion i Cirque Du Soleil.  
Dubajskie przedstawienie intryguje, zadziwia, pobudza wyobraźnię. Wszystko jest niezwykle: scenografia, dobór artystów (jest ich aż 65 z 23 krajów!), efekty specjalne i 10-piętrowy budynek teatralny, który został zbudowany specjalnie na tę okoliczność. Znajduje się w sercu prestiżowej dzielnicy Al Habtoor City, naprzeciwko Dubai Water Canal. Za realizację projektu architektonicznego odpowiedzialna jest firma Khatib & Alami – ta sama, która zbudowała m.in. słynny skręcony wieżowiec Cayan Tower i pole golfowe na wyspie Yas w Abu Dhabi. Wnętrza budynku, oryginalna scena i 1300 miejsc świetnie rozlokowanych wokół sceny robią wrażenie.

Centrum zajmuje duży basen o pojemności 2,7 mln litrów wody. To do niego wpadają akrobaci z wysokości 25 metrów, to z niego wyłaniają się różne postacie, z niego tryska woda, nad nim dokonują się niewiarygodne popisy gimnastyczne. 90-minutowy spektakl jest połączeniem różnych technik, światła, grafiki, efektów specjalnych, obrazów (również nawiązujących do tradycji i współczesności Dubaju), akcja rozgrywa się czasem na kilku płaszczyznach, a płynne obrazy obejmują scenę, sufit, a nawet widzów. Popisy kaskaderskie i akrobatyczne wprawiają w zachwyt, a oprawa wizualna i motyw wody w różnych konfiguracjach (deszcz, wodospad, fontanny) zadziwia i wprawia w osłupienie.  Jak wszystko w Dubaju.

xxx

Spektakle odbywają się dwa razy dziennie od wtorku do soboty. Obecna promocja linii Emirates trwa do 17 lutego. Ci którzy nie zdążą, mogą śledzić stronę spektaklu, bo co jakiś czas ukazują się tam specjalne oferty. Warto też rozważyć kupno biletu w pakiecie z elegancką kolacją.

Dokument o ludziach tworzących spektakl „La Perle” dostępny jest w jednym z kanałów filmowych na pokładzie samolotów Emirates.Alina Woźniak

Aktualności

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail