Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ITB jak światowa turystyka w doskonałej formie

W tym roku berlińską imprezę odwiedziło 160 tys. osób, co jest rekordem frekwencji. Można uznać, że jest to odbiciem ogólnej sytuacji w turystyce, która wciąż notuje wzrosty pomimo problemów zarówno gospodarki globalnej, jak i wielu gospodarek krajowych.

 rt 2019 03z 11

  Liczba odwiedzających targi profesjonalistów, jak podają organizatorzy, wyniosła 113,5 tys., co stanowi wzrost o 3 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym. Organizatorzy podkreślają fakt, że jest to dowód na to, iż nawet w czasach powszechnej niepewności związanej z wydarzeniami geopolitycznymi i gospodarczymi, takimi jak brexit i konflikty handlowe, ITB Berlin zachowały swoją pozycję jako czołowe targi turystyczne na świecie. ITB są postrzegane jako miejsce, gdzie pojawiają się nowe trendy. Warto spojrzeć, wokół czego ogniskowały się dyskusje podczas licznych imprez towarzyszących. Tematami, które wybijały się na czoło, były kwestie zmian klimatu, zrównoważonego rozwoju czy zmian w wymaganiach klientów. Szczególnie pochylano się nad rynkiem podróży luksusowych. Analizowano również najnowsze technologie i ich wpływ na rynek. Patrząc na aktywność branży na berlińskich targach, można mieć uzasadnione przypuszczenia, że światowy przemysł turystyczny...


Wydanie: 3/2019, TARGI

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności