Ecco Holiday konkurs dla agentów

2019-05-29

Ecco Holiday przygotowało dla swoich agentów program motywacyjny, w którym można wygrać wyjazd do Indii. Oprócz tego biura z najlepszymi wynikami dostaną się na wybrane study tour, które w tym roku odbędą się w Jordanii, Gruzji, Indiach i Izraelu.

study tour 2019 facebook

Wyjazdy study tour są bardzo ważnym elementem edukacji przedstawicieli biur podróży. Żadna lektura, film, czy blog nie zastąpi osobistego eksplorowania świata, poznawania ludzi, zbierania doświadczeń. Zupełnie inaczej pracuje się z produktem, który się dobrze zna. Daje to poczucie komfortu i pewności siebie w rozmowach z klientem. Biuro zdobywa w ten sposób przewagę konkurencyjną i dociera do nowych odbiorców.

- Mamy świadomość, jak ważne w pracy agentów są wyjazdy study tour - mówi Aleksandra Olechnowicz, Marketing & PR Manager Ecco Holiday. - To okazja do poznania obcego kraju, kultury, co zwłaszcza w egzotyce jest bardzo istotne. Mówiąc "Tam byłam", "To widziałam", "Tu mieszkałem", "Tam jadłem" agent staje się autorytetem, pewnego rodzaju świadectwem. Kierunki z naszej oferty są egzotyczne i atrakcyjne, programy bogate i ciekawe, a ilość miejsc ograniczona, więc jest o co zabiegać. Stworzyliśmy program, który daje równie szanse wszystkim biurom, a możliwość dostania się na study tour tym najbardziej zaangażowanym we współpracę. Ponadto mobilizuje do sprzedaży, ponieważ agent z najlepszymi wynikami otrzyma bezpłatny wyjazd do Indii.

Aby wziąć udział w programie należy być agentem Ecco Holiday i wysłać zgłoszenie. Mechanizm polega na zbieraniu punktów za sprzedaż. Każda rezerwacja przeliczana jest zgodnie z taryfikatorem zamieszczonym w regulaminie. Biura, które uzyskają najwięcej punktów, kwalifikują się na wybrany study tour. Ponadto agent, który przez cały czas trwania programu zdobędzie najwięcej punktów otrzyma zaproszenie na studyjny wyjazd do Indii na koszt organizatora. Większość programów realizowana będzie we wrześniu, listopadzie i grudniu tego roku. Kameralne grupy agentów pod opieką polskiego pilota zwiedzą Jordanię, Gruzję, Izrael i Indie.

Poza programem odbędzie się w czerwcu study tour do Wietnamu i Kataru. Natomiast na przełomie marca i kwietnia zrealizowany został wyjazd VIP do USA, podczas którego można było zobaczyć atrakcje Las Vegas, San Francisco, Los Angeles, Wieli Kanion, Dolinę Śmierci, Alcatraz, Santa Monica, Santa Barbara, Beverly Hills. Program trwał 13 dni i wzięło w nim udział 12 osób.

Wyjazdy dla agentów organizowane przez Ecco Holiday cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród agentów. W godzinę po uruchomieniu programu motywacyjnego przystąpiło do niego kilkadziesiąt biur.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail