Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 

 Kraj wina i autentycznej gościnności

Mołdawia należy do tych kierunków, które mają dużą szansę na to, by stać się silną marką turystyczną. Bliskie, europejskie położenie w połączeniu ze wschodnią gościnnością, oryginalną kuchnią, dobrymi winami i bogactwem kultury to atuty, które są dziś szczególnie doceniane przez turystów.

 

 rt 2019 07ha 13

  Mołdawia ma wszystko, czego potrzeba, by być takim miejscem, do którego wybiorą się ci, którzy chcą poczuć niezwykłą atmosferę, spróbować autentycznych lokalnych potraw, nie zaś ich wersji przygotowanych dla turystów przez kucharza w pięciogwiazdkowym hotelu. Dla Polaków kraj ten ma jeszcze dodatkowy urok najdalszych kresów Rzeczypospolitej. Jest tu swoista egzotyka, ale w europejskiej wersji. Do tego położona bardzo blisko. Jeśli dodać do tego bogaty i wciąż dla wielu nieodkryty świat mołdawskich win, to mamy gotową oryginalną ofertę. 

Dynamiczny rozwój turystyki

W potocznym odbiorze kraje położone na wschód i południowy wschód od Polski są postrzegane jako ubogie i mające fatalną infrastrukturę. Jednak taka ocena jest coraz mniej prawdziwa. Z roku na rok w Mołdawii następuje poprawa infrastruktury i nadrabia się wieloletnie zaległości. Kraj korzysta z różnych programów pomocowych, z których część jest skierowana specjalnie do turystyki. Przykładem takich działań jest Mołdawski Projekt Konkurencyjności dla Przemysłu Turystycznego (Moldova Competitiveness Project. Tourism Industry), finansowany przez Szwecję i Stany Zjednoczone. Projekt pomaga rozwijać infrastrukturę turystyczną Mołdawii,...Zbigniew Adamów-Bielkowicz

Wydanie: 7/2019, PROMOCJA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności