Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 

 10 najładniejszych plaż w Chorwacji

Choć kwestia urody jest względna, to specjaliści z portalu Travelist przygotowali listę ich zdaniem najładniejszych plaż w tym tak popularnym wśród Polaków kraju.

 

 

 rt 2019 07ha 31 

1. Zrce na wyspie Pag

Jeśli szukać by porównania w skali całego świata, to kurort w północno-wschodniej części wyspy Pag w pobliżu miejscowości Novalja zdecydowanie musiałby być chorwacką Ibizą. W żadnym innym miejscu w Chorwacji nie znajdziemy takiego zagęszczenia pubów i klubów, co właśnie tu – imprezy z DJ-em w klubach takich jak Aquarius czy Papaya trwają tu od godz. 16 do białego rana. Po szaleństwach nocy warto doładować akumulatory w słońcu na wyróżnionej Błękitną Flagą plaży Zrce – nie ma tu naturalnego cienia, co czyni plażę jednym z najjaśniejszych punktów na mapie Chorwacji. 

2. Kamenjak

Plaże położone malowniczo na najbardziej wysuniętym na południe Istrii punkcie regionu to zdecydowanie najdziksza pozycja w naszym zestawieniu. Długa na 200 km, finezyjnie postrzępiona linia brzegowa przylądka Kamenjak to widoczny dowód na kreatywność matki natury. Można tu znaleźć i zatoki, i wysepki, i niemal 80 km kamiennych plaż oblewanych szmaragdowymi wodami Adriatyku. Każdy ma szansę znaleźć tu tę najpiękniejszą dla siebie. Nie mniej zachwycający niż sam brzeg jest – porośnięty dziką roślinnością i ziołami, pomiędzy którymi latają motyle – ląd wewnątrz półwyspu. 

3. Dubovica na wyspie Hvar

Jeśli uwielbiacie zapach lawendy, nie znosicie deszczu i jesteście smakoszami wina i oliwek, koniecznie wybierzcie się na wyspę Hvar, zwaną królową dalmatyńskich wysp. To nie tylko idealne miejsce dla ciepłolubnych – wyspa została uznana za najcieplejszą i najbardziej słoneczną na...


Wydanie: 7/2019, ŚWIAT BRANŻY

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności