Family Winter Club - wspólna marka

2019-10-09

Family Winter Club wspólnym projektem BFC Travel oraz Wygoda Travel

Wygoda2

Dwie krajowe firmy specjalizujące się w organizacji wyjazdów narciarskich - BFC Travel i Wygoda Travel, stworzyły wspólny projekt o nazwie FAMILY WINTER CLUB. Nowa marka ma przedstawiać atrakcyjną, ale bardzo rozsądną cenowo, ofertę wyjazdów w Dolomity. Na inaugurację działalności FWC oferuje klientom narciarski urlop we włoskim San Martino di Castrozza.

- Od 20 lat konkurujemy na alpejskim rynku, ale każda z naszych firm specjalizuje się w innym segmencie. W BFC najważniejsze są familijne wyjazdy do czterogwiazdowych, świetnie ulokowanych hoteli w Dolomitach, oparte na naszym autorskim programie szkoleniowo-animacyjnym, a Wygoda może pochwalić się szeroką ofertą zakwaterowania w różnych zakątkach Alp. Postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie w celu stworzenia produktu, który spełni oczekiwania bardzo szerokiego grona odbiorców - mówi prezes BFC Travel Maciej Szpot.

Jak dodaje Andrzej Wygoda, CEO krakowskiego biura, w jednym miejscu zebrano odpowiednią dla rodzin destynację, szeroki wybór hoteli o różnych cenach oraz możliwość skorzystania ze szkolenia narciarskiego, realizowanego przez polskich instruktorów z licencją PZN-SITN.

- Możemy zapewnić, że rezerwując dane hotele indywidualnie nikomu nie uda się uzyskać niższych cen, a w FWC dodaliśmy przemyślany pakiet korzyści, na czele z bezpłatnymi treningami na tyczkach, codziennym apres-ski, czy możliwością startu w zawodach, a dalej zniżkami na skipass oraz rabatami w wypożyczalniach sprzętu i regionalnych sklepach” - tłumaczy prezes zarządu Wygoda Travel.

W tym roku firmy postawiły na San Martino di Castrozza, nazywane małą stolicą włoskich Alp. Na stronie Familywinterclub.pl od września dostępny jest szeroki wybór różnych opcji zakwaterowania na termin krajowych ferii zimowych - od w pełni wyposażonych apartamentów, sprzedawanych już za 700 zł/7 dni przez trzygwiazdkowe hotele z HB do czterogwiazdkowych obiektów o bogatej ofercie wellness.

Jak dodają przedstawiciele zarządów BFC i Wygody, firmy połączyła pasja nauczania narciarstwa oraz praktyka szkoleniowa w warunkach alpejskich. Oba podmioty wprowadziły w świat „białego szaleństwa” ponad 200 tysięcy osób. Poza wdrożeniem FWC, firmy będą kontynuować swoją podstawową działalność.

BFC Travel, będące częścią stołecznej Grupy BFC (w jej skład chodzi jeszcze m.in. BFC Incentive, klub Businessman Fun Club oraz podwarszawski hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort) organizuje wyjazdy narciarskie do Włoch od ponad 25 lat. Najbardziej znanym jej produktem jest dedykowana rodzinom z małymi dziećmi Narciarska Akademia Malucha oraz Narciarskie Dni Polskie - wyjazd z bardzo obszerny programem, w którym poza szkoleniem narciarskich znajdują się koncerty polskich gwiazd na żywo, tematyczne imprezy wieczorne oraz animacje dla dzieci.

Wygoda Travel z siedzibą w Krakowie jest wiodącym zimowym tour operatorem w Polsce. Organizuje wyjazdy narciarskie (Włochy, Austria, Francja), zimowe imprezy typu incentive i biznesowe wyjazdy zimowe, zimowiska Mama i Ja dla rodzin, a także wycieczki objazdowe i objazdowo-pobytowe.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail