Tkanie kultury

Łódź jest miastem, które znalazło na siebie pomysł. Co ważne, pomysł ten jest spójny z historią i atmosferą miasta oraz konsekwentnie realizowany.

 

 rt 2019 10a 12

  Położenie w środku kraju i dobre skomunikowanie z innymi ośrodkami zadecydowało o rozwoju Łodzi w wieku XIX. Tamten rozwój opierał się na przemyśle, głównie tekstylnym. Dzisiejszy – na nowoczesnych usługach, takich jak centra obsługi międzynarodowych firm, i na wizerunku nowoczesnego miasta oferującego atrakcyjne warunki dla biznesu i eventów. Wreszcie na wizerunku miasta, gdzie warto bywać, by skorzystać z różnorodnej oferty kulturalnej. A wszystko to w entourage'u dawnych fabryk i fabrykanckich pałaców. 

Imprezy stają się wizytówką miasta

Systematyczny rozwój łódzkiej oferty turystycznej trwa od dawna. Najpierw następował dzięki działaniu wspólnie z całym województwem w Łódzkim ROT. Z czasem wraz z dojrzewaniem oferty Łodzi drogi województwa i miasta zaczęły się rozchodzić. W efekcie w marcu 2017 r. grono 36 osób reprezentujących miasto Łódź, łódzkie hotele i obiekty noclegowe, gestorów atrakcji turystycznych, obiekty MICE, agencje eventowe, instytucje kultury, biura podróży, centra handlowe, uczelnie i organizacje pozarządowe zdecydowało o połączeniu sił w sferze marketingu turystycznego Łodzi i stworzenie...Mirosława Włodarczyk

Wydanie: 10/2019, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail