Orient w dobrej oprawie

Tunezja nieustannie znajduje się w czołówce najpopularniejszych krajów wśród europejskich turystów. Kraj ten oferuje, z jednej strony, powiew Orientu, z drugiej – niemal europejskie standardy.

 rt 2019 10a 13

  Jest więc to, czego turyści oczekują najbardziej: odrobina wschodniego szaleństwa, ale w dobrze znanych Europejczykom ramach. Prawdziwa przygoda, ale pod kontrolą. Tunezja choć jest niewielkim krajem, oferuje zarówno klasyczny wypoczynek 3S, jak i ofertę dla zwolenników turystyki kulturowej. Czeka tu na turystów orientalna kultura, ale ujęta w znane ramy i dość sprawną organizację. Jest Tunezja bodaj najbardziej zokcydentalizowanym krajem regionu. W efekcie jest doskonałym miejscem, by poczuć klimat innej kultury, zachowując poczucie komfortu i bezpieczeństwa. 

Tozeur brama do Sahary

To stosunkowo niewielkie miasto jest przykładem, że wnętrze kraju ma wiele do zaoferowania turystom. Dawniej ze względu na logistykę eksplorowane było właściwie tylko wybrzeże. Jednak...Mirosława Włodarczyk

Wydanie: 10/2019, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail