Diners Club Polska: 5 miejsc jak z innej planety

Czekoladowe wzgórza, kolorowe wydmy, grobla olbrzymów czy wielka czerwona skała jak z kosmosu? To tylko niektóre z miejsc wyglądających jak obiekty z innej planety. Żeby je zobaczyć, wcale nie trzeba rezerwować lotu w kosmos, ponieważ wszystkie znajdziemy na Ziemi. Diners Club Polska, wydawca kart płatniczych dla podróżników, przedstawia pięć miejsc, w których istnienie aż trudno uwierzyć.

 

 rt 2019 10a 24

  Polacy chętnie podróżują, niezależnie od pory roku. Badania Diners Club Polska pokazują, że tylko w ostatnim sezonie wakacyjnym wyjechała ponad połowa ankietowanych. Nasi rodacy są również aktywni na urlopach. Ich ulubionym zajęciem od lat jest zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc. Dodatkowo większość Polaków (61,8 proc.) samodzielnie organizuje swoje podróże, a ponad 19 proc. robi to wspólnie z rodziną lub znajomymi. Z biur podróży korzysta tylko 18 proc. badanych. Planując wyjazd na własną rękę do nowych miejsc, warto wziąć pod uwagę obiekty, które można zobaczyć tylko w jednym miejscu na świecie. Diners Club Polska, wydawca kart płatniczych dla podróżników, przedstawia pięć takich miejsc. 

1. Czekoladowe wzgórza stworzone przez olbrzymy

Miłośnicy...


Wydanie: 10/2019, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail