Nowa Rada Dyrektorów SITE Poland na kadencję 2020-2021

W warszawskim hotelu Arche 26 listopada odbyło się nadzwyczajne Walne Zgromadzenie członków SITE Poland, w czasie którego wybrana została nowa Rada Dyrektorów na kadencję 2020-2021. Przewodniczącą Rady Dyrektorów została Grażyna Grot-Duziak (Weco Travel), która do tej pory pełniła funkcję wiceprezesa ds. członkostwa. Zastąpi tym samym prezesa kadencji 2018-2019 Cezarego Wilemajtysa (United Partners), który pozostaje w Radzie Dyrektorów.

rt 2019 12a 01

 

Grażyna Grot-Duziak od ponad 35 lat pracuje w branży turystycznej, specjalizując się w usługach MICE i podróżach biznesowych. Od 21 lat związana jest z firmą Weco Travel, gdzie od kilku lat nadzoruje obszar Meetings & Incentives. Obecnie intensywnie pracuje nad rozwojem sektora MICE w oddziałach Weco w Rumunii, na Węgrzech i w Czechach. Ma na swoim koncie zawodowym organizację wielu wyjazdów incentive, konferencji i eventów. Zawsze była mocno zaangażowana w rozwój polskiej branży MICE. W 2017 r. zwyciężyła w edycji MP Power Awards w kategorii Meeting Planner – agencja incentive travel. Jest członkinią Rady Dyrektorów SITE Poland w kadencji 2018-2019 i członkinią Zarządu SOIT. Gościem specjalnym spotkania był przedstawiciel SITE Global Padraic Gilligan. Odpowiedział on na wiele pytań związanych działalnością stowarzyszenia. Przedstawił też założenia i cele dokumentu, który powstał na konferencji SITE w Bangkoku – The Bangkok Manifesto. Z kolei Hugo Slimbrouck, członek SITE Belgium, podzielił się z członkami SITE Poland swoimi doświadczeniami z działalności stowarzyszenia w Belgii. Wieczorem członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście bawili się na drugiej edycji ITex Night, która odbyła się w hotelu Westin w Warszawie. SITE Poland był, tak jak w zeszłym roku, współgospodarzem wydarzenia organizowanego przez Travel Bidder team. Podczas gali dotychczasowy prezes SITE Poland Cezary Wilemajtys podziękował członkom obecnej Rady Dyrektorów za zaangażowanie, zaprosił też na scenę członków nowej Rady Dyrektorów. 


Wydanie: 12/2019, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail