Nowe władze SOIT

7 stycznia 2020 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, które dokonało podsumowania dwóch lat działalności oraz wybrało władze stowarzyszenia na kadencję 2020-2021.

rt 2020 01a 25

Rok 2019 był dla SOIT czasem podsumowań, intensywnych działań i wyjątkowych wydarzeń z okazji jubileuszu 10 lat działalności. SOIT opublikował wyniki Barometru SOIT – pierwszego badania rynku incentive w Polsce, współkoordynował Meetings Week Poland 2019, zorganizował pierwsze wydarzenie integracyjne dla właścicieli i pracowników agencji członkowskich „SOIT na Fali” oraz zainicjował cykl spotkań „SOIT Talks”, które stanowią platformę wymiany wiedzy dla właścicieli agencji incentive. Finałowym wydarzeniem roku była gala Columbus Day, podczas której świętowano jubileusz 10-lecia SOIT i zebrano w trakcie aukcji rekordową kwotę 73 494 zł na cele charytatywne. – Jestem dumy z SOIT i z tego, co osiągnęliśmy przez ostatnie lata. Osobiście uważam, że największy sukces naszego stowarzyszenia to panujące relacje i przyjazna atmosfera wewnątrz, dzięki której możemy osiągać coraz więcej. Dziękuję Zarządowi za fantastyczną współpracę – podsumował dwuletnią kadencję i w sumie cztery lata za sterami SOIT Sebastian Słoniewski. 

Nowa kadencja

Walne Zgromadzenie Członków wybrało nowe władze SOIT na kolejną...


Wydanie: 1/2020, ŚWIAT BRANŻY

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail