RateHawk – aplikacja mobilna dla agentów

RateHawk.com, internetowy serwis rezerwacji hotelowych dla pracowników branży turystycznej, stworzył pierwszą w Polsce aplikację mobilną dla agentów turystycznych.

rt 2020 10a 04

. Nowa technologia umożliwi profesjonalistom z branży podróży rezerwowanie hoteli i zarządzanie działaniami wprost z ekranu smartfona. Klienci korporacyjni korzystający z usług serwisu także mogą korzystać z aplikacji. Jej funkcje umożliwiają kompleksową organizację podróży służbowych. Aplikacja jest dostępna w języku polskim. Użytkownicy aplikacji mogą wyszukiwać i rezerwować hotele dla swoich klientów, wyświetlać informacje dotyczące rezerwacji, dodawać uwagi do rezerwacji, spersonalizować swoje konto oraz znaleźć dane kontaktowe swojego opiekuna klienta i obsługi klienta. W przyszłości aplikacja zostanie rozszerzona o kolejne funkcje i z czasem będzie miała wszystkie funkcje serwisu, w tym opcję porównywania cen, zapisywania danych podróżnych, zamawiania transferu, a nawet czatu z obsługą klient


Wydanie: 12/2020, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail