świat

Park rozrywki w Dubaju rusza 21 stycznia

2021-01-14

BOLLYWOOD PARKS ™ Dubai – trzeci z 4 parków tematycznych wchodzących w skład Dubai Parks and Resorts zostanie ponownie otwarty 21 stycznia 2021. Oferta parku została znacznie poszerzona, a wśród nich największa nowość to najwyższa na świecie karuzela z huśtawkami (swing ride) Bollywood Skyflyer
Dubaj bolywood

Największa nowość to najwyższa na świecie karuzela, Bollywood Skyflyer, o wysokości 460 stóp (ponad 140 metrów).
Otwarte zostaną też inne przejażdżki rodzinne i atrakcje dla dzieci inspirowane żywą kulturą Indii. Te atrakcje obejmują; Wheel of stars, 55-metrowy diabelski młyn, Taxi nr 1, ekscytującą 88-metrową rodzinną kolejkę górską inspirowaną słynnymi żółto-czarnymi taksówkami Bombaju oraz Rodeo Ki Sawari, ekscytującą rodzinną kolejkę górską z wagonikami obracającymi się trzykrotnie wokół swojej osi, zainspirowaną tradycyjnym rodeo.
Hawa Hawai, barwna przejażdżka rodzinna, która symuluje uczucie latania na lotni, to kolejna nowa atrakcja, a także Abraa Ka Dabraa, mistyczna huśtawka w formie tradycyjnej Abry. Mansoon Masti to fantastyczna rodzinna atrakcja, która zabierze was w wirującą monsunową podróż, a Tanga nr 13 w magiczną podróż poprzez Bramę Indii w jej bogato zdobionych powozach konnych. Symulator Rocket jest również nowością i oferuje pełną przygód przejażdżkę kosmiczną dla dzieci
Ponadto nowym miejscem wzbogacającym BOLLYWOOD PARKS ™ Dubai jest część zwana Mela Junction - właśnie tam znajdują się ekscytujące nowe atrakcje i jest to jedno z najbardziej wyjątkowych i unikalnych miejsc, które zapewne zagości często na Instagramie.
Oferta gastronomiczna parku została również wzbogacona i otworzy się nowa restauracja kuchni indyjskiej Namaste India, dzięki czemu goście będą mogli odkryć prawdziwą kuchnię indyjską i cieszyć się jej smakami.
Odwiedzający będą mogli również poczuć prawdziwy koloryt ulic Bombaju w nowym miejscu zwanym Bollywood Souq Bazaar. Jest to szeroki wybór sklepów i straganów z modą i akcesoriami, prezentami i ręcznie robionymi pamiątkami. Całe to miejsce zaprojektowane jest w stylu indyjskim i oferuje oryginalne produkty pochodzące z Indii.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail