touroperatorzy

Emiracka oferta Rainbow - Fujairah

2021-02-14

Rainbow wprowadza do oferty kolejny kierunek, do którego będzie można polecieć bezpośrednio czarterem jeszcze w lutym. Tym razem jest to Fujairah – miejscowość wypoczynkowa nad Oceanem Indyjskim w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 Fudejra

Zjednoczone Emiraty Arabskie to obecnie jedna z najbardziej dostępnych, ciepłych i egzotycznych destynacji. Już po pięciu godzinach lotu Klienci będą mogli cieszyć się upalnym słońcem i niebem bez jednej chmury. Prawdziwym hitem jest, oferowany na wyłączność przez Rainbow, pięciogwiazdkowy hotel Radisson Blu Resort Fujairah. Tygodniowe wakacje w tym hotelu w formule All Inclusive oferowane są już od 2999 zł od osoby.  Klienci, który wybiorą wakacje w tym hotelu mają również zagwarantowany darmowy test na Covid-19 przed wylotem do Polski, który umożliwia uniknięcie kwarantanny po powrocie do kraju.

Czarterem bezpośrednio do Zjednoczonych Emiratów Arabskich można również polecieć na jedną ze znanych i lubianych wycieczek objazdowych. Największe i najdroższe budowle świata, perła Zatoki czyli Emirat Szardża, orientalne souki pełne złota czy największe centrum handlowe świata Dubai Mall – to tylko niektóre atrakcje, które można zobaczyć na najpopularniejszej wycieczce objazdowej „Przygoda z szejkiem”. Chcący połączyć poznawanie świata z relaksem mogą wybrać się na wakacje w formule 7+7, gdzie po tygodniu zwiedzania można zrelaksować się przez kolejne siedem dni nad Oceanem Indyjskim.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail