europa

Czeski Tydzień online

2021-04-13

Wszyscy sympatycy Republiki Czeskiej będą mieli szansę spotkać się podczas pierwszego Czeskiego Tygodnia Online! W dniach 19-23 kwietnia czekać na nich będą różnorodne wydarzenia kulturalne, biznesowe i turystyczne. Organizatorami wydarzenia są Ambasada Czeska w Warszawie, Czech Tourism, Czeskie Centrum i Czech Trade.

Praga Ogrod Vrtbovski. Fot. COEX.cz

FOT: COEX.cz

Organizatorzy zadbali o to, żeby każdy znalazł coś dla siebie wśród różnorodnych treści prezentowanych na stronie wydarzenia w portalu facebook. Organizatorzy zdradzają, że  oprócz znanych i lubianych ciekawostek dotyczących Czech, na wszystkich chętnych czekać będą także między innymi koncerty, filmy, wystąpienia podróżnicze czy spotkania biznesowe. Nie zabraknie też elementu kulinarnego.

Sympatia polsko-czeska i czesko-polska istnieje od dawna i będzie istnieć w przyszłości. W tych nietypowych czasach podróże są utrudnione, ale relacje międzyludzkie warto i należy utrzymywać.

 

https://www.facebook.com/czeski.tydzien.online


Komunikaty Branżowe

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail