polska

Jarmark św. Dominika – po raz 761

2021-09-03

Przez trzy letnie tygodnie można było podziwiać ponad 650 stoisk kupców nie tylko z Polski, lecz i z zagranicy. Gościliśmy handlowców, artystów, wystawców z bliższych krajów jak Litwa czy Mołdawia, ale również z dalszych jak Włochy czy Turcja, a niekiedy z naprawdę odległych państw jak na przykład z Azerbejdżanu.

DSC8577

Zorganizowanie w tym roku tak dużej imprezy niezmiernie cieszy. Satysfakcjonujące wydaje się również to, że dopisali goście i jak podają dane statystyczne, frekwencja okazała się lepsza niż rok temu. Nie zabrakło również wydarzeń online, jak choćby efektownego zakończenia jarmarku. Taka forma przekazu miała na celu poszerzenie zasięgu wydarzenia. Zapewne zdalna formuła przekazu pozostanie w przypadku wielu imprez jako jedna z niewielu pozytywnych zmian wymuszonych przez pandemię.

Frekwencja zarówno po stronie turystów jak i kupców, i wystawców może tylko cieszyć, a z drugiej strony wyraźnie pokazuje, że wszyscy są spragnieni imprez turystycznych.


Komunikaty Branżowe

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail