Trudny rok 2021

Rok 2021 pełen był zwrotów akcji, otwierania i zamykania branż i krajów. Działo się naprawdę dużo. My wybraliśmy tylko niektóre wydarzenia, które naszym zdaniem były znaczące. Znaczące, choć niekoniecznie mające kluczowy wpływ na bieżące działanie branży, ale z tych czy innych powodów dla niej ważne.

r12rt 951636 193216

NARTY BEZ NART

 Rok 2021 zaczął się dla branży turystycznej bardzo źle. Polska branża zaczynała go lockdownem i de facto odwołaniem szkolnych ferii zimowych. Ośrodki narciarskie, które przed sezonem narciarskim uzgodniły z przedstawicielami rządu zasady sanitarne i przygotowały się do sezonu, musiały znów zamknąć się przed klientami. A sezon zaczął się dzięki pogodzie wcześnie. Niestety równie szybko się skończył. Co gorsza, większość ośrodków nie miała możliwości skorzystania z pomocy, ponieważ musieli swoje grudniowe obroty (które były, bo zdążyli przez kilka dni działać) porównać do tych z roku 2020, kiedy ze względu na pogodę wyciągi w grudniu właściwie nie działały. Okazywało się więc, że nie mogli wykazać spadku obrotów. 

BON TURYSTYCZNY

Na początku roku weszły w życie przepisy o Polskim Bonie Turystycznym, które umożliwiły płacenie nim za większą liczbę różnych usług. Od...


Wydanie: 12/2021, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail