polska

Sabre Polska członkiem Polskiej Izby Turystyki

2022-08-02

Sabre Polska, wiodący dostawca oprogramowania i technologii dla globalnej branży turystycznej, poinformował o dołączeniu do Polskiej Izby Turystyki (PIT). Członkostwo umożliwia m.in. rozwijanie relacji z podmiotami należącymi do organizacji, pozwoli też na sprawniejsze dzielenie się nowymi rozwiązaniami technologicznymi Sabre wśród zainteresowanych.

 

Polska Izba Turystyki to największa i najważniejsza organizacja samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, która działa nieprzerwanie od 1990 roku. PIT i jej członkowie wspólnie podejmują działania i inicjatywy na rzecz rozwoju branży turystycznej, w tym podnoszenia jakości usług i rozwoju gospodarki turystycznej. Sabre stało się pełnoprawnym członkiem organizacji 20 lipca 2022.

Sabre Polska od ponad 20 lat przyczynia się do rozwoju branży turystycznej na całym świecie. Cieszymy się, że wraz z dołączeniem do Polskiej Izby Turystyki będziemy mogli dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, a zarazem czerpać je od innych podmiotów tej organizacji. Członkostwo w Polskiej Izbie Turystyki to dla Sabre przede wszystkim doskonała możliwość do zacieśnienia relacji z agentami podróży w tym tour-operatorami, jak również z innymi podmiotami szeroko rozumianej branży „travel” zrzeszonymi w PIT. Pozwoli to też w efektywniejszy sposób docierać do różnych organiacji branżowych z informacjami o naszych najnowszych rozwiązaniach technologicznych - powiedział Wojciech Gworek, prezes zarządu Sabre Polska

Polska Izba Turystyki od 1990 roku działa w obszarze promocji polskiej branży turystycznej w kraju i na arenie międzynarodowej. Od maja 2004 roku jest członkiem Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA). PIT zrzesza biura podróży, agencje turystyczne, towarzystwa ubezpieczeniowe, przewoźników oraz inne podmioty związane z branżą turystyczną.

 

Sabre Polska to wiodąca firma zajmująca się oprogramowaniem i technologią, która rozwija globalną branżę turystyczną. Globalne centrum rozwoju Sabre znajduje się w Krakowie, gdzie zatrudnionych jest ponad 1200 osób.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail