touroperatorzy

Nekera – do Bułgarii z Radomia

2022-09-12

Przedsiębiorstwo państwowe „Porty Lotnicze” i biuro podróży Nekera rozpoczęły sprzedaż wakacji czarterowych do Bułgarii z nowego lotniska Warszawa-Radom.

plane 7432680 1920

W ramach przedsprzedaży oferty na sezon Lato 2023 Nekera zaoferowała samolotowe połączenie czarterowe z Radomia do Bułgarii. Lot nad bułgarskie Morze Czarne trwa około 1 godz. i 40 min. Na miejscu Klienci mają do wyboru ok. 140 hoteli, zlokalizowanych w najpopularniejszych kurortach takich jak Słoneczny Brzeg, Złote Piaski, Albena, Nessebar, Arkutino, Duni, Primorsko czy Sveti Konstantin. W cenę każdego pakietu wakacyjnego wliczony jest także transfer pomiędzy lotniskiem i hotelem oraz opieka polskiego rezydenta i ubezpieczenie.

Pierwsze loty zaplanowano na maj 2023 roku, ale kupować można już dzisiaj. Dla wcześnie rezerwujących wakacje z Radomia organizator przygotował dużo atrakcyjnych promocji, np. zaliczka dzisiaj wynosi tylko 5 % ceny, a resztę Klienci dopłacą dopiero 30 dni przed wylotem. Promocyjne ceny za tygodniowy pobyt w Słonecznym Brzegu, z wylotem z Radomia w 3*** hotelu ze śniadaniami w czerwcu 2023 zaczynają się już od 1999 zł za osobę.
Terminal Lotniska Warszawa-Radom ma powierzchnię 30 tys. m.kw., w którym docelowo będzie 30 stanowisk check-in. W budynku powstanie duża strefa komercyjna z punktami gastronomicznymi i handlowymi oraz innowacyjna lotniskowa strefa edukacyjno-rozrywkowa. Będzie to miejsce doskonałe do spędzania czasu zarówno dla osób podróżujących, jak i odwiedzających. Będzie to również pierwsze takie miejsce dostępne na polskim lotnisku. Przy budowie terminalu wykorzystano najnowocześniejsze technologie lotniskowe. Terminal będzie przygotowany na przyjęcie do 3 mln pasażerów rocznie. Na Lotnisku Warszawa-Radom będą mogły być obsługiwane takie samoloty jak A320 i B737, ale również większe, szerokokadłubowe B787.

- Nasz samolot będzie latał a trasie: RDO-BOJ-RDO (Radom – Burgas – Radom) od maja do września 2023 r. Dostępne są zarówno same przeloty, jak i kompletne wczasy, zawierające oprócz lotu pobyty w hotelach, transfery z lotniska do czarnomorskich kurortów wakacyjnych, wycieczki oraz opiekę polskiego rezydenta na miejscu. Nekera jako polski touroperator zapewni kompleksową obsługę całości tej turystycznej operacji z Radomia. Mamy już pierwsze sprzedaże na te rejsy: Klientami są jak na razie rodziny z małymi dziećmi z Kielc, Radomia i Warszawy.– powiedział Maciej Nykiel, Prezes Nekera.

 

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail