Targi

Turystyka Medyczna – targi w Gdańsku

2022-09-12

W ostatni weekend września profesjonaliści związani z szeroko rozumianym segmentem turystyki medycznej jak i potencjalni klienci poszukujący takiej oferty zjadą do gdańska na Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej.

 Medyczna

Impreza odbędzie się w dniach 23-24 września 2022 r. w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo. Impreza jest nowością na rynku turystycznym. Jak zapewniają organizatorzy spotkanie to ma stać się stałym ważnym punktem w kalendarzu targów. Stawiają sobie oni również zadnie stworzenia miejsca ważnego dla rozwoju i promocji usług medycznych.

Ten segment turystyki stale rośnie w naszym kraju i już od dawna jest poważną gałęzią turystyki. Z usług firm oferujących takie usługi korzystają zarówno klienci krajowi jak i zagraniczni. Oferta będzie obejmowała zarówno ofertę krajową, jak i leczeni za granicą

Będzie to pierwsze w Polsce targi poświęcone turystyce medycznej, uzdrowiskowej, beauty i wellness. Zostanie zaprezentowany szeroki wachlarz turnusów rehabilitacyjnych, pobytów prozdrowotnych oraz ofert leczenia proponowanych przez podmioty medyczne z Polski oraz zagranicy. Targom będzie towarzyszył bogaty program konferencyjny dotyczący turystyki medycznej, a także ogólnopolski zlot pacjentów bariatrycznych Mega-Info-CHLO-Spot oraz spotkania ze specjalistami leczenia otyłości u dzieci i dorosłych, a także rozmaite konsultacje i prezentacje usług medycznych – od okulistyki, poprzez zabiegi stomatologiczne, chirurgię plastyczną, medycynę estetyczną, leczenie niepłodności, ortopedię, po rehabilitację pacjentów pocovidowych.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail