przewoźnicy

Ryanair i Amadeus z rozszerzoną umową

2022-11-14

Ryanair i firma Amadeus, specjalizująca się w technologiach turystycznych, ogłosiły 11 listopada swoje nowe partnerstwo dystrybucyjne, które jeszcze bardziej rozszerzy dostęp do oferty Ryanair dla wiodącej w branży bazy klientów firmy Amadeus.

flight g66517c378 1920

Obsługując 3 000 lotów dziennie do 225 miejsc w 36 krajach, Ryanair jest liderem w odbudowie ruchu lotniczego po COVID-19, obsługując 115% ruchu sprzed pandemii - co czyni go jednym z najbardziej niezawodnych wyborów w zakresie podróży.

W sytuacji, gdy przedsiębiorstwa w całej Europie zmagają się z rosnącą presją ekonomiczną i inflacyjną, Ryanair zapewnia wiodące na rynku połączenia, częstotliwości, punktualność i ceny w Europie, które można teraz rezerwować za pośrednictwem platformy Amadeus Travel od końca 2022 roku. Partnerstwo wspiera wizję Ryanair, aby zwiększyć swoją widoczność i zasięg wśród klientów Amadeus, szczególnie w przypadku podróży biznesowych. Płynna integracja z przepływami i procesami rezerwacyjnymi Amadeus zapewni klientom wysoką wydajność operacyjną w wyszukiwaniu, rezerwowaniu i obsłudze treści od Ryanair, a także możliwość zaoferowania szerszego wyboru opcji podróży dla oszczędnych podróżnych.

Rozszerzona oferta podróży Ryanair może nie tylko przynieść klientom znaczne oszczędności, ale także pomoże im w zarządzaniu emisją dwutlenku węgla i wzmocni ich referencje ESG, dzięki najniższej emisji CO2 na pasażera/kilometr wśród wszystkich głównych europejskich linii lotniczych, co jest osiągnięciem popartym strategią dekarbonizacji Pathway to Net Zero by 2050. Jest to misja wyraźnie podzielana przez firmę Amadeus, a nowe partnerstwo przyczyni się do ujawnienia tych ekologicznych ofert jeszcze szerszej publiczności.

 

Dara Brady z linii lotniczej Ryanair powiedział:

“Mamy przyjemność ogłosić partnerstwo z firmą Amadeus, światowym liderem w dziedzinie technologii podróży, co jeszcze bardziej rozszerza ofertę Ryanair i umożliwia klientom korporacyjnym, w szczególności, szerszy dostęp do naszej bezkonkurencyjnej sieci połączeń, wysokiej częstotliwości, punktualności i bezkonkurencyjnie niskich cen, gdy wracają do współpracy z kolegami twarzą w twarz. Cieszymy się na współpracę z firmą Amadeus i jej efektywnym rozwiązaniem dystrybucyjnym oraz wiodącą w branży siecią w nadchodzących latach.”

Jose-Luis Aragon, Regionalny wiceprezes ds. dystrybucji lotniczej w Europie, Amadeus powiedział:

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Ryanair zdecydował się na wykorzystanie technologii Amadeus do wsparcia swojej strategii dystrybucyjnej. To partnerstwo ilustruje wartość naszej platformy dla tanich przewoźników, oferując linii lotniczej dostęp do najszerszej sieci sprzedawców usług turystycznych na całym świecie oraz technologię, która pomaga im w pełni wykorzystać kanał pośredni. Partnerstwo to jest kolejnym przykładem naszego zaangażowania w dostarczanie sprzedawcom najszerszych i najbardziej istotnych treści turystycznych z dowolnego źródła technologicznego, z płynną i bezproblemową integracją z ich codziennymi narzędziami i procesami..”


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail