Tour Salon 2022 za nami

Tegoroczna, 33. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon przyciągnęła do Poznania prawdziwe tłumy zwiedzających. W tym roku targom turystycznym towarzyszyły targi kamperów i przyczep kempingowych Caravans Salon oraz targi jachtów i łodzi Yacht Salon.

r202210rt 609530 699477

Tradycyjnie integralną częścią programu był Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, który obchodził swoje 10-lecie. Nowością w tym roku była inauguracja projektu Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup. W ciągu trzech intensywnych dni targi odwiedziło ponad 20 tys. osób. Miłośnicy turystyki, caravaningu i sportów wodnych mieli do dyspozycji aż sześć pawilonów wystawienniczych wypełnionych ciekawą ekspozycją, interaktywnymi stoiskami oraz przestrzenią z prelegentami. Bilet wstępu upoważniał do udziału w aż pięciu wydarzeniach. Nie zabrakło reprezentacji zagranicznych, wśród których byli goście z Japonii, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Gruzji czy Uzbekistanu. 

POLSKIE REGIONY SERCEM TOUR SALONU

Targi Tour Salon od ponad trzech dekad skupiają przedstawicieli świata turystyki, w szczególności narodowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, touroperatorów, przedstawicieli bazy noclegowej oraz firmy świadczące usługi w turystyce. W tym roku blisko 100 firm...


Wydanie: 10/2022, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail