Ostróda – brama do Mazur i Warmii

Ostróda to miejsce, które podobnie jak całe Mazury, rozwija dynamicznie ofertę turystyczną. Co ważne, dzięki nowym inwestycjom i poszerzającej się ofercie przyciąga gości również poza sezonem.

rt 2022 12e 19

Ostróda dzięki swojemu położeniu i oferowanym atrakcjom jest doskonałym miejscem nie tylko na letni wypoczynek, uprawianie sportów wodnych, ale również na spokojne wyjazdy poza sezonem czy zorganizowanie imprezy firmowej albo szkolenia również zimą. Do tego tamtejsza infrastruktura turystyczna stale się rozrasta, wydłużając sezon poza tradycyjne dwa-trzy letnie miesiące. Samo lato nie ogranicza się zresztą do zaoferowania wody i słońca, ale również licznych imprez, jak festiwale czy koncerty.

rt 2022 12e 20

Umożliwia to ostródzki amfiteatr, gdzie odbywają się w sezonie liczne imprezy. Obiekt, położony na brzegu jeziora Drwęckiego, może pomieścić 2,5 tys. widzów. Do tego Ostróda to miasto, którego lokalizacja umożliwia nie tylko łatwe podróżowanie po Mazurach Zachodnich, ale także wypady na pobliskie Warmię i Powiśle. Jest więc to dobry punkt wypadowy w przypadku organizacji kilkudniowych imprez. Do Olsztyna jest zaledwie 36 km. 

LEPSZY STANDARD, NOWE OBIEKTY

Najlepszym dowodem na wychodzenie poza sezon są nowe inwestycje hotelowe i rozwój już działających obiektów. Hotel Willa Port w Ostródzie podwyższył swoją kategorię z czterech do pięciu gwiazdek. To piąty hotel tej kategorii w woj. warmińsko-mazurskim. Otwarty w 2011 r. nad brzegiem Jeziora Drwęckiego, oferuje 86 pokoi, dwie restauracje, strefę SPA & wellness, m.in. z...ANDRZEJ JARCZEWSKI

Wydanie: 12/2022, PREZENTUJEMY POLSKIE REGIONY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail