hotele

Najlepszy Hotel SPA dla rodzin w 2023 roku

2023-03-23

20 marca 2023 r. w Hotelu Marriott Warszawa, podczas Gali Perfect SPA Awards 2023, wielkiego święta branży SPA & Wellness, Hotel Czarny Potok w Krynicy Zdrój, leżący u stóp Jaworzyny w Beskidzie Niskim, otrzymał najwyższą nagrodę w kategorii „Najlepszy Hotel SPA dla rodzin”.  

 Perfect SPA 2023 1

Organizowany od kilkunastu lat konkurs Perfect SPA Awards jest jedyną tego typu inicjatywą w Polsce, wyróżniającą wiodące hotele i day SPA, a także wiodące na polskim rynku firmy i marki beauty, medical, SPA & Wellness. W tym roku, decyzją kapituły konkursu, Oskar SPA i Wellness trafił do SPA w Czarnym Potoku.

 „Od kilku lat, w ramach konkursu, prezentujemy marki i firmy bez których rynek SPA&Wellness nie mógłby funkcjonować, a wizyta w hotelu ograniczałaby się do noclegu. To one sprawiają, że kiedy znajdziemy się w hotelu SPA lub odwiedzimy miejskie day SPA, wizyta ta przeradza się w wyjątkowe, zmysłowe doznania, które zostają z nami na długo” - powiedziała podczas gali Katarzyna Sołtyk, prezes Wydawnictwa Semana, organizatora konkursu.

W strefie SPA w Czarnym Potoku goście mają do wyboru kilkadziesiąt luksusowych, wyjątkowych zabiegów, masaży, kąpieli, rytuałów, które przynoszą ulgę zmęczonym mięśniom, wyciszają, koją zmysły, przywracają skórze odżywienie, nawilżenie, naturalne piękno…  Dla pań w górskim SPA zatrzymuje się czas, ale spragnieni odnowy biologicznej panowie, także mają tu swoje strefy i rytuały. Mają je nawet dzieci. Hotel jest chętnie odwiedzany przez rodziny z dziećmi, również z uwagi na urozmaiconą ofertę rekreacyjną: basen, brodzik, basen z piłeczkami, tunelami i labiryntem, Gaming Room z VR, kręgielnia i mini pole golfowe, tenis stołowy, rowery, siłownię.

Czarny Potok słynie z bardzo dobrej kuchni i często organizowanych regionalnych biesiad. Luksusowy kompleks hotelowy składa się z 12 kameralnych budynków, w których jest 236 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów. Od 2012 roku zatrzymało się tu ponad 1 mln gości: amatorów narciarstwa i kąpieli w Łaźniach Beskidzkich i Zdrojowych, zabiegów i masaży leczniczych i relaksacyjnych.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail