MICE

Teneryfa - workshop

2023-05-10

W dniach 22.05-25.05 w czterech miastach Polski, odbędzie się roadshow - spotkania stolikowe z przedstawicielami Teneryfy.

Tenefyfa

Podczas sesji w Katowicach 22.05, Wrocławiu 23.05, Poznaniu 24.05 oraz Warszawie 25.05 będzie okazja poznać nowych partnerów biznesowych z Teneryfy, zasmakować smaków wyspy oraz wymienić się doświadczeniami podróżniczymi i nie tylko. Celem spotkań jest nie tylko rozwinięcie turystyki FIT oraz biznesowej, ale również wsparcie turystyki zrównoważonej oraz aktywnej. Na spotkania zapraszamy zarówno organizatorów turystyki i agentów, jak również kluby sportowe i pośredników sprzedaży nieruchomości. Teneryfa jest miejscem, które jest w stanie zaspokoić wiele branż i rynków pod względem zaplecza hotelowego, gastronomicznego oraz sportowego. Chcemy stworzyć bazę networkingową pomiędzy wyżej wymienionymi. Wszystkie powyższe są powiązane wspólnymi celami, zatem wymiana doświadczeń a także zdobycia nowych klientów jest bardzo cenna. Jest to również idealny moment, aby wzajemnie korzystać ze swoich usług. Teneryfa jest idealną platformą jednocząca branże i spajającą biznesy. Obecność podczas workshopów to również okazja do wygrania atrakcyjnych nagród i posmakowania wyjątkowych potraw, z których słynie wyspa. Dzięki górującemu nad nią wulkanowi Teide jest w stanie zapewnić zarówno typowo piaszczyste oraz rozrywkowe miejsca na południu jak i romantyczny cień palm i wulkaniczne plaże na północy.  Dla fanów turystyki aktywnej odnajdzie się tu wiele wspaniałych miejsc do wędrówek a ci, którzy kochają golfa spełnią swoje marzenia o grze na idealnych polach w pięknym słońcu. Nasi partnerzy z Teneryfy zaprezentują nam obiekty hotelowe, gastronomiczne, współpracę w ramach DMC oraz enoturystykę.

Hiszpania de Luxe – Wasz partner B2B

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

https://www.meettenerife.pl/rejestracja

POZNAJ NASZYCH GOŚCI!

https://www.meettenerife.pl/about-3-1


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail