touroperatorzy

Agenci Ecco Travel odwiedzili Gruzję

2023-11-19

W dniach 7-11 listopada agenci sprzedający ofertę biura Ecco Travel wyruszyli w podróż do kraju, który stał się jednym z najbardziej pożądanych kierunków wśród wycieczek objazdowych w ofercie touroperatora.
Ecco
Podczas pięciodniowego wyjazdu, Agenci mieli okazję odkrywać najważniejsze zakątki Gruzji. Odwiedzili mi. in. Jaskinię Prometeusza,Kutaisi położone nad rzeką Rioni. Batumi, naturalne wodospady Makhuntseti oraz Park Dendrologiczny. W ramach programu przygotowana została także autentyczna powitalna supra, czyli tradycyjna gruzińska uczta, pełna smaków i aromatów kaukaskiej kuchni. Atrakcje sprawiły, że Gruzja jawiła się jako kraj pełen kontrastów i niepowtarzalnych wrażeń.
Wyjazd ten nie był ostatnim, który Ecco Travel proponuje swoim Agentom, już niebawem pojawią się szczegóły wyjazdu jednego z flagowych kierunków poznańskiego touroperatora.
Do Gruzji wraz z biurem Ecco Travel można polecieć aż z 6 portów (Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań. Warszawa, Wrocław). W ofercie znajdują się 3 propozycje wyjazdów: Gruzja od A do Z (9 dni/7 nocy), Sylwester w Gruzji z uroczystą kolacją noworoczną oraz nietypowa propozycja łącząca trzy kraje - Gruzję, Azerbejdżan i Armenię, czyli Legendy Kaukazu.
Ecco Travel zauważa regularny wzrost zainteresowaniem wycieczkami do Gruzji, dlatego wyjazdy na study tour z pozwalają agentom na jeszcze lepsze poznanie produktu i odpowiednią obsługę klientów poszukujących
najlepszych ofert dotyczących Gruzji.

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail