Nowe połączenia LOT

LOT intensywnie rozwija się na Węgrzech. Od 2 września br. Embraery 195 wystartują z Budapesztu do dwóch kolejnych miast w Europie – Brukseli i Bukaresztu.

 rt 2019 02z 04

  W sumie obok Nowego Jorku, Chicago, Krakowa, Londynu City i Warszawy LOT oferuje aż siedem bezpośrednich międzynarodowych tras ze stolicy Węgier. Od 2 września br. rejsy do Brukseli i Bukaresztu będą realizowane dwa razy dziennie, 12 razy w tygodniu nowoczesnymi Embraerami 195. Do obsługi połączeń LOT na stałe zbazuje w Budapeszcie jeden samolot tego typu. Rejsy do stolicy Belgii będą realizowane od poniedziałku do soboty. Natomiast loty na trasie Budapeszt – Bukareszt dwa razy dziennie z wyjątkiem weekendów. Nowe połączenia będą obsługiwane nowoczesnymi Embraerami 195, każdy z nich posiada 118 foteli w trzech klasach podróży: biznesowej, ekonomicznej premium i ekonomicznej. Oprócz dwóch nowych połączeń do Brukseli i Bukaresztu, od ubiegłego roku LOT realizuje połączenia także do JFK, Chicago i Krakowa, a już 18 lutego br. poleci także do London City. Obecnie do obsługi połączeń ze swojej bazy w Budapeszcie LOT zatrudnia 80 członków węgierskich załóg, trwa również rekrutacja nowej kadry pilotów.


Wydanie: 2/2019, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail