Kultury spotkają się w Łodzi

Łódzkie targi „Na styku kultur”, które odbędą się w Łodzi 22-24 marca, będą zorganizowane po raz 25. Trzeba przyznać, że ćwierć wieku to szmat czasu.

 

rt 2019 02z 10

 

Jednak czas ten został doskonale wykorzystany i impreza wciąż się rozwija i ma od dawna ugruntowaną pozycję na polskim rynku targowym. Tegoroczna edycja targów zbiega się ze 100-leciem województwa łódzkiego. Nic więc dziwnego, że to właśnie ono jest województwem partnerskim targów. Podczas tych 25. targów będą świętowane oba jubileusze. Jak co roku, ze swoją ofertą zjawią się touroperatorzy, biura turystyczne, hotele, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty oraz ośrodki uzdrowiskowe, sanatoria, obiekty SPA, porty i przystanie. Krajem partnerskim jest w tym roku Ukraina, która przedstawi swoją ofertę turystyczną. W trakcie targów odbędzie się też pierwsza tegoroczna odsłona Festiwalu Podróżników National Geographic. A poza tym jak co roku w programie są liczne atrakcje dla młodych i starszych miłośników przygód i podróży


Wydanie: 2/2019, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail