Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Na bardzo długi weekend można wybrać się bardzo daleko

Sama majówka 2019 jest już w tym roku długa (27 kwietnia-5 maja)! Biorąc cztery dni wolnego, można ją połączyć z przerwą wielkanocną (od 20 kwietnia). Razem to 16 dni na podróż. To w sam raz na duże wakacje w odległym miejscu. Kilka propozycji wybrał Skyscanner.

 

 

  rt 2019 04a 24

1. Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Nowy Jork jest przepiękny wiosną, a życie – przynajmniej częściowo – przenosi się do parków. Być może Wielkie Jabłko kojarzy się z wieżowcami, ale aż 14 proc. jego powierzchni to tereny zielone. Skyscanner podpowiada, które parki w Nowym Jorku są najbardziej malownicze. To miasto ma kalendarz wypełniony po brzegi festiwalami i imprezami właśnie w kwietniu i maju. Jednym z nich jest widowiskowy (i pachnący) Orchid Show w miejscowym Ogrodzie Botanicznym. Za 23 dolary (w weekendy – 28) można w nim obejrzeć tysiące kwiatów we wszystkich kolorach i kształtach. 

2.Tajlandia niecałe 1900 zł

Bangkok warto potraktować jako punkt wypadowy. Przełom kwietnia i maja w Tajlandii najlepiej spędzić na południowo- wschodnim wybrzeżu. To tam pogoda będzie w tym czasie najłaskawsza, a morska bryza przyniesie ulgę w upale. Zawsze cudowna Koh Samui, Koh Pha Ngan czy Koh Tao to świetne miejsca na dłuższy wypad do Tajlandii, wprost idealny na czas łączonej Wielkanocy z majówką. Wraz z zakończeniem wysokiego sezonu Phuket...


Wydanie: 4/2019, ŚWIAT BRANŻY

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności