HIT – HOTEL INVESTMENT TRENDS 2019

Ponad 350 uczestników, pięć dyskusji panelowych, 40 panelistów z Polski i zagranicy, ponad 30 sponsorów – to liczby opisujące trzecią edycję organizowanej przez „Hotelarza” konferencji HIT – Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbyła się 30 maja w hotelu Renaissance Airport w Warszawie. Patronem merytorycznym konferencji była agencja doradcza CBRE, sponsorami strategicznymi Polski Holding Hotelowy i Samsung, a platynowymi Marriott, Hilton i UPC.

 

 rt 2019 06ea 08

 

HIT – Hotel Investment Trends Poland & CEE to największa konferencja poświęcona inwestycjom hotelarskim w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Spotykają się na niej inwestorzy planujący budowę nowych obiektów, właściciele hoteli, top managerowie polskich i międzynarodowych sieci oraz operatorów hotelarskich, przedstawiciele firm deweloperskich funduszy inwestycyjnych, banków, architekci oraz dostawcy najlepszych produktów i usług dla branży hotelarskiej. Konferencję otworzyły dwa wystąpienia eksperckie. Mikołaj Wild, pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego, sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury, przedstawiał perspektywy i szanse dla branży hotelarskiej związane z tą największą inwestycją infrastrukturalną w naszym regionie Europy. Martin Thom, senior director na rynek Niemiec i Europy Środkowo-Wschodniej w CBRE Hotels, omówił sytuację na rynku hotelowym w regionie pod kątem osiąganych wyników i perspektyw rozwoju w poszczególnych krajach i głównych miastach....


Wydanie: 6/2019, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail