Nowości na Agrotravel

Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej Agrotravel & Active Life w tym roku zaoferują liczne nowości, które jeszcze wzbogacą tę znaną doskonale w branży imprezę.

rt 2019 08ua 07 

  Targi te wchodzą w skład debiutującej w tym roku wystawy Slow Life. Obejmuje ona ponadto: Salon Produktów Ekologicznych Eco-Style, Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego Rękodzieło oraz Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody Health&Beauty. Wydarzenie odbędzie się 30 listopada-1 grudnia w Targach Kielce. Natura, ekologia, sztuka i zdrowie są ci bliskie? Zatem musisz odwiedzić targi Slow Life! Wydarzenie odbywające się co roku w Targach Kielce jest kojarzone głównie z podróżami. Jednak nie do końca tak jest. Odbywają się również liczne degustacje lokalnych i regionalnych produktów połączone z oprawą muzyczną przygotowaną przez zespoły ludowe. Jest to jedyna w swoim rodzaju impreza wyspecjalizowana w promocji turystyki wiejskiej i aktywnej. Swoją ofertę prezentują gospodarstwa i stowarzyszenia agroturystyczne oraz lokalne i regionalne organizacje i ośrodki turystyczne. 


Wydanie: 8/2019, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail