Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Najważniejsze wydarzenie branży hotelowej w regionie CEE już za trzy tygodnie.

2019-10-30

 

Kolejna edycja Hotel Trends Poland & CEE odbędzie się już za trzy tygodnie tygodnie, w dniach 25-26 listopada, w hotelu Sofitel Warszawa Victoria. Jak co roku, konferencji towarzyszyć będą również targi dostawców, w trakcie których zaprezentowane zostaną wiodące produkty i usługi dla branży. Organizatorem wydarzenia jest wydawca miesięcznika „Hotelarz”, natomiast patronem merytorycznym CBRE - największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Partnerami strategicznymi ponownie zostały: Grupa Orbis oraz firma Samsung.

ht

fot: P.Gilarski/ www.gilarski.com

Zeszłoroczne forum, rekordowe pod względem ilości uczestników, poziomu merytorycznego dyskusji, jak i sponsorów,  zgromadziło ponad 450 uczestników, przedstawicieli polskich i globalnych sieci hotelowych, właścicieli hoteli niezrzeszonych, prezesów i członków zarządów spółek hotelarskich, kadry managerskiej obiektów hotelowych, a także reprezentantów funduszy inwestycyjnych, firm deweloperskich oraz największych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. W tym roku organizator i patron merytoryczny ponownie postawili na wymianę wiedzy i doświadczeń na najwyższym poziomie zapraszając czołowych ekspertów i praktyków.

Profesjonaliści branżowi w ramach 2 dni konferencyjnych będą uczestniczyć w kilkunastu dyskusjach merytorycznych obejmujących tak istotne tematy, jak m.in.: konkurowanie na rynku poprzez  tworzenie nowych marek hotelowych, rozwój aparthoteli, wyzwania związane z rosnącymi kosztami i ich optymalizacją, przebudowa i modernizacja obiektów hotelowych, aspekty prawne umów franczyzowych czy bariery w działalności hotelarskiej.

Pierwszy dzień wydarzenia zakończy się wieczorną galą, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej na Hotelarzy Roku 2019.

 

Hotel Trends jest postrzegane jako najważniejsze coroczne miejsce spotkań praktyków polskiej branży hotelarskiej i międzynarodowych ekspertów, zaangażowanych w rozwój rynku hotelowego w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Dla organizatora jak i partnerów jest to nieustanna motywacja, aby wsłuchiwać się w potrzeby graczy rynkowych, odpowiadać na nie zakresem tematycznym i dbać o najwyższą jakość merytoryczną tego wydarzenia – podsumowuje Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia i wydawca „Hotelarza”.


Polecamy

Polecamy także:

Zwyczaje urlopowe Polaków i prognoza na zimę 2020 - egzotyka
Turcja, Egipt i Tunezja zadomowiły się w czołówce ulubionych kierunków wakacyjnych. Grecja wciąż na pierwszym miejscu, ale przez cały sezon musiała toczyć...

Więcej turystów w Czechach
W trzecim kwartale 2019 roku w obiektach zbiorowego zakwaterowania w Czechach zatrzymało się 4,5 miliona krajowych i 3,3 miliona zagranicznych turystów. Łabska...

Turystyka zmieni ministerstwo
 Zmiany w rządzie dotyczą również turystyki, która zmieni resort. Z ministerstwa sportu i turystyki (które zmieni nazwę na ministerstwo sportu), przejdzie do...

Ponad 3 miliony pasażerów na wrocławskim lotnisku
Na progu sezonu jesienno-zimowego ruch w Porcie Lotniczym Wrocław pozostaje na wysokim poziomie. Można już prognozować, że w tym roku lotnisko ponownie pobije swój...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności