Najważniejsze wydarzenie branży hotelowej w regionie CEE już za trzy tygodnie.

2019-10-30

 

Kolejna edycja Hotel Trends Poland & CEE odbędzie się już za trzy tygodnie tygodnie, w dniach 25-26 listopada, w hotelu Sofitel Warszawa Victoria. Jak co roku, konferencji towarzyszyć będą również targi dostawców, w trakcie których zaprezentowane zostaną wiodące produkty i usługi dla branży. Organizatorem wydarzenia jest wydawca miesięcznika „Hotelarz”, natomiast patronem merytorycznym CBRE - największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Partnerami strategicznymi ponownie zostały: Grupa Orbis oraz firma Samsung.

ht

fot: P.Gilarski/ www.gilarski.com

Zeszłoroczne forum, rekordowe pod względem ilości uczestników, poziomu merytorycznego dyskusji, jak i sponsorów,  zgromadziło ponad 450 uczestników, przedstawicieli polskich i globalnych sieci hotelowych, właścicieli hoteli niezrzeszonych, prezesów i członków zarządów spółek hotelarskich, kadry managerskiej obiektów hotelowych, a także reprezentantów funduszy inwestycyjnych, firm deweloperskich oraz największych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. W tym roku organizator i patron merytoryczny ponownie postawili na wymianę wiedzy i doświadczeń na najwyższym poziomie zapraszając czołowych ekspertów i praktyków.

Profesjonaliści branżowi w ramach 2 dni konferencyjnych będą uczestniczyć w kilkunastu dyskusjach merytorycznych obejmujących tak istotne tematy, jak m.in.: konkurowanie na rynku poprzez  tworzenie nowych marek hotelowych, rozwój aparthoteli, wyzwania związane z rosnącymi kosztami i ich optymalizacją, przebudowa i modernizacja obiektów hotelowych, aspekty prawne umów franczyzowych czy bariery w działalności hotelarskiej.

Pierwszy dzień wydarzenia zakończy się wieczorną galą, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej na Hotelarzy Roku 2019.

 

Hotel Trends jest postrzegane jako najważniejsze coroczne miejsce spotkań praktyków polskiej branży hotelarskiej i międzynarodowych ekspertów, zaangażowanych w rozwój rynku hotelowego w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Dla organizatora jak i partnerów jest to nieustanna motywacja, aby wsłuchiwać się w potrzeby graczy rynkowych, odpowiadać na nie zakresem tematycznym i dbać o najwyższą jakość merytoryczną tego wydarzenia – podsumowuje Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia i wydawca „Hotelarza”.


Polecamy

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail