Australia wśród nowości Ecco Travel

Najnowsza propozycja touroperatora to wycieczka łącząca Singapur, Australię i Bali. – Polski turysta staje się coraz bardziej wymagający – mówi Katarzyna Słowińska, dyrektor operacyjny Ecco Holiday i Ecco Travel.

 

  – Wakacje czarterowe i pobyt przez dwa tygodnie w jednym miejscu powoli odchodzą do lamusa. W związku z tym, że spora grupa to powracający klienci, wprowadzamy na bieżąco do oferty coraz to nowsze propozycje. A że w miarę jedzenia apetyt rośnie, muszą być one wyszukane i unikatowe – dodaje Słowińska. Program objazdowy „Australijska przygoda” obejmuje takie miejsca jak Sydney, Park Narodowy Gór Błękitnych, Homebush, Park Narodowy Uluru, Ayers Rock, Cairns, Great Ocean Road, Park Narodowy Port Campbell, Melbourne. Wycieczka trwa 15 dni i 11 nocy na miejscu. Oferta obejmuje przeloty liniami rejsowymi, przeloty wewnętrzne, zakwaterowanie i zwiedzanie z polskim pilotem. Najbliższe terminy to marzec i kwiecień 2020 r. Prawdziwym hitem okazał się program łączący Australię, Singapur i Bali. Impreza rozpoczyna się bezpośrednim przelotem do Singapuru i zwiedzaniem. Dalej przelot do Sydney i siedmiodniowa wycieczka po Australii, a na zakończenie sześć dni wypoczynku na Bali. Cały program trwa 17 dni i 14 nocy. Pierwszy potwierdzony termin przypada na 21 kwietnia 2020 r. 


Wydanie: 10/2019, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail