Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

1000 klientów Rainbow ze zniżką Karty Dużej Rodziny

2019-11-22

W 3 miesiące od przystąpienia przez Rainbow do programu Karta Dużej Rodziny już ponad 1000 Klientów skorzystało z przysługujących im zniżek przy zakupie oferty biura podróży.

R DR2

Rainbow jako pierwszy duży, ogólnopolski touroperator przystąpił do programu „Karta Dużej Rodziny”, umowa współpracy została podpisana na czas nieokreślony i weszła w życie 12 sierpnia br.  Wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z 2% rabatu na całą ofertę Rainbow.

„Przystąpienie Rainbow do programu Karta Dużej Rodziny spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów. Przekroczenie liczby 1000 beneficjentów w zaledwie 3 miesiące to dla nas bardzo dobra wiadomość. Cieszymy się, że partnerstwo Rainbow w tym ważnym społecznie  programie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. – mówi Bartłomiej Żyła, kierownik projektu KDR w Rainbow. – Jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że Rainbow jako pierwszy duży, ogólnopolski touroperator zaangażował się w tą prospołeczną i prorodzinną akcję. Udział w programie KDR przynosi naszym Klientom wymierne korzyści w postaci tańszych wakacji.”

Oferta rodzinna Rainbow,  w tym również na potrzeby rodzin wielodzietnych, została w ostatnich miesiącach bardzo mocno rozbudowana. Z myślą o rodzinnych, wymarzonych wakacjach Rainbow przygotował na Lato 2020 kilkanaście nowych, dedykowanych rodzinom hoteli. W ofercie  kolejnych kilkudziesięciu obiektów, zakontraktowane zostały komfortowe, przestronne pokoje rodzinne, tak by wakacje z Rainbow były pełne wygody i atrakcji, zarówno dla rodziców jak i dzieci. Dzięki wprowadzonym nowościom i zmianom, zarówno rodziny 2+1, 2+2 a także te większe znajdą w ofercie Rainbow hotele dopasowane do swoich oczekiwań i potrzeb.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty m.in. instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych, stacji paliw czy księgarni na terenie całego kraju. Karta ma na celu ułatwienie dużym rodzinom dostępu do różnych dóbr, a przy tym obniżenie kosztów codziennego życia. Przysługuje ona, niezależnie od dochodu, rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Spersonalizowana Karta wydawana jest bezpłatnie każdemu członkowi rodziny wielodzietnej, a od niedawna jest również dostępna na smartfonie jako mKDR.


Aktualności

Polecamy także:

Ośrodek Słotwiny Arena – rozpoczyna sezon narciarski
W Beskidzie Sądeckim aura sprzyja narciarzom, więc ośrodek rusza jako jeden z pierwszych w Polsce, armatki pracują pełną parą, a narciarze cieszą się pierwszymi...

Mandoria - nowy park rozrywki pod Łodzią
Czy istnieje przepis na stworzenie parku rozrywki atrakcyjnego zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci? Powstająca tuż obok Łodzi Mandoria Miasto Przygód udowodni,...

Certyfikaty POT 2019 wręczone!
Po raz siedemnasty zostały przyznane Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej – najważniejsze nagrody w branży turystycznej. Polska Organizacja Turystyczna...

Travel Meetings Krakow Malopolska #TMKM2019
W dniach 3-5 grudnia br. w Krakowie odbędzie się Travel Meetings Krakow Malopolska #TMKM2019, wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona branży turystycznej....

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności