Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Nowa Rada Dyrektorów SITE Poland na kadencję 2020-2021.

2019-11-29

26 listopada 2019 w Hotelu Arche w Warszawie odbyło się nadzwyczajne Walne Zgromadzenie członków SITE Poland, w czasie którego wybrana została nowa Rada Dyrektorów na kadencje 2020-2021. Przewodniczącą Rady Dyrektorów została Grażyna Grot-Duziak (Weco Travel), która do tej pory pełniła funkcję wiceprezesa ds. członkostwa. Zastąpi tym samym prezesa kadencji 2018-2019 Cezarego Wilemajtysa (United Partners), który nadal pozostaje w Radzie Dyrektorów.

SITE mae

Grażyna Grot-Duziak  od ponad 35 lat pracuje w branży turystycznej, specjalizując się w usługach MICE i podróżach biznesowych. Od 21 lat związana jest z firmą Weco-Travel, o od kilku lat nadzorując  obszar Meetings & Incentives.  Obecnie intensywnie pracuje nad rozwojem sektora MICE w odziałach Weco w Rumunii, na Węgrzech i w Czechach.

Ma na swoim koncie zawodowym organizację wielu wyjazdów incentive, konferencji i eventów.

Zawsze była mocno zaangażowana  w rozwój polskiej branży MICE. W 2017 roku zwyciężyła w w edycji MP Power Awards w kategorii Meeting Planner – agencja incentive travel. Jest członkinią Rady Dyrektorów SITE Poland w kadencji 2018-2019 i członkinią Zarządu SOIT.

 

Gościem specjalnym spotkania był przedstawiciel SITE Global, Padraic Gilligan. Gilligan odpowiedział na wiele pytań, związanych działalnością stowarzyszenia. Przedstawił też założenia i cele dokumentu, który powstał na konferencji SITE w Bangkoku - The Bangkok Manifesto. Z kolei Hugo Slimbrouck, członek SITE Belgium podzielił się z członkami SITE Poland swoimi doświadczeniami z działalności stowarzyszenia w Belgii.

 

Wieczorem członkowie Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście bawili się wspólnie na drugiej edycji ITex Night, która odbyła się w hotelu Westin w Warszawie. SITE Poland był podobnie jak w zeszłym roku współgospodarzem wydarzenia organizowanego przez Travel Bidder team.

Podczas gali prezes SITE Poland Cezary Wilemajtys podziękował członkom obecnej Rady Dyrektorów za zaangażowanie, zaprosił też na scenę członków nowej Rady Dyrektorów.

Uhonorował także statuetkami "In recognition of exceptional cooperation with Site Poland, Anetę Książek - przedstawicielkę POT oraz Bartosza Grębskiego - przedstawiciela PLL LOT.


Aktualności

Polecamy także:

Ośrodek Słotwiny Arena – rozpoczyna sezon narciarski
W Beskidzie Sądeckim aura sprzyja narciarzom, więc ośrodek rusza jako jeden z pierwszych w Polsce, armatki pracują pełną parą, a narciarze cieszą się pierwszymi...

Mandoria - nowy park rozrywki pod Łodzią
Czy istnieje przepis na stworzenie parku rozrywki atrakcyjnego zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci? Powstająca tuż obok Łodzi Mandoria Miasto Przygód udowodni,...

Certyfikaty POT 2019 wręczone!
Po raz siedemnasty zostały przyznane Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej – najważniejsze nagrody w branży turystycznej. Polska Organizacja Turystyczna...

Travel Meetings Krakow Malopolska #TMKM2019
W dniach 3-5 grudnia br. w Krakowie odbędzie się Travel Meetings Krakow Malopolska #TMKM2019, wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona branży turystycznej....

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności