Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
  ARTYKUŁ PROMOCYJNY: TOUR SALON 2020 – kogo z podróżników spotkamy podczas targów?

2020-01-08

Targi TOUR SALON co roku stanowią inspirację do podróży, wskazują ciekawe destynacje i są przewodnikiem po miejscach, które warto odwiedzić. Taki też jest cel spotkań podróżnikami, którzy będą gośćmi specjalnymi wydarzenia. Na stronie www.tour-salon.pl można już zapoznać się z programem wydarzeń. Zaproszeni goście zrelacjonują nam swoje podróże do najodleglejszych zakątków świata. Zabiorą słuchaczy do Kazachstanu, w podróż przez kraje bałkańskie. Podpowiedzą jak zorganizować swój pierwszy trip do USA i gdzie znajdują się najbardziej spektakularne widokowo miejsca w Islandii. Nie zabraknie też spotkań z tymi, których pasją jest odrywanie uroków Polski.

Na scenie targowej pojawią się m.in. Dorota Chojnowska i Selim Saffarini podróżujący po świecie na bambusowych rowerach oraz Magdalena Gorlas, która wraz z Karoliną Jonderko utworzyła pierwszą polską, kobiecą ekipę, która wzięła udział w rajdzie Mongol Rally i w 6 tygodni pokonała trasę 18 000 km wiodącą przez 15 krajów!

To będą fantastyczne opowieści o miejscach, ludziach, kulturze i smakach, a jak zapowiada organizator TOUR SALON, w styczniu poznamy kolejnych gości specjalnych targów!

Więcej informacji na www.tour-salon.pl.


Komunikaty Branżowe

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail