Ryanair i Rentalcaes.com

2020-01-31

Ryanair, ogłosił nawiązanie współpracy z Rentalcars.com, wiodącą wypożyczalnią samochodów online. Tym samym Ryanair zaoferuje swoim pasażerom możliwość wynajmu samochodów.

Ryanair Static Image

Ryanair integruje platformę Rentalcars.com ze stronami internetowymi linii należących do grupy Ryanair. Ryanair stworzy wiodącą na rynku i bezproblemową obsługę wynajmu samochodów, która dzięki najbardziej innowacyjnej technologii Rentalcars.com zapewni więcej rezerwacji niż kiedykolwiek wcześniej. W rezultacie klienci Ryanaira będą mieli dostęp do największej gamy samochodów na platformach internetowych, mobilnych oraz w aplikacji. Będą mogli również otrzymywać spersonalizowane, dynamiczne rekomendacje wynajmu samochodów w odpowiedniej cenie w 60.000 lokalizacji w 160 krajach. Rentalcars.com zintegrowało także centrum obsługi Klienta (czynne 24h, 7 dni w tygodniu) z ofertą dostępną na stronie Ryanair, zapewniając użytkownikom dostęp do usługi chatu na żywo w wielu językach.

Partnerstwo obejmuje również usługę wynajmu samochodów Europcar za pośrednictwem Rentalcars.com oraz ich promocję wyłącznie w kanałach offline jak zapowiedzi podczas lotu, reklama na kartach pokładowych z uwzględnieniem specjalnych zniżek dla pasażerów Ryanaira.  


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail