touroperatorzy

Rainbow startuje z ofertą na Lato 2021

2020-05-08

W tym tygodniu Rainbow rozpoczął przedsprzedaż oferty wczasów na Lato 2021. „Ze względu na wyjątkową sytuację, wielu Klientów myśli dziś o wakacjach w odleglejszych terminach. Klienci, którzy mają rezerwacje w najbliższych tygodniach i chcieliby przełożyć swój wyjazd na później pytają również o wyjazdy jesienią, zimą a nawet latem przyszłego roku. Dlatego w Rainbow zdecydowaliśmy się uruchomić przedsprzedaż oferty na Lato 2021 już dziś” – mówi Maciej Szczechura, członek zarządu Rainbow Tours.

 R1

Jak w każdej dobrej przedsprzedaży i tym razem gwarantujemy Klientom 100% Pewności Najniższej Ceny. Dla zapewnienia poczucia tak bardzo oczekiwanej obecnie elastyczności dokładamy również Bezpłatną Zmianę Rezerwacji Komfort, dającą możliwość bezpłatnej zmiany do 30 dni przed wylotem oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji za jedyne 15zł. Zaliczka na wyjazdy Lato 2021 wynosi w Przedsprzedaży tylko 20%.

 Dzięki wprowadzeniu już dziś sprzedaży oferty na Lato 2021, zdecydowanie powiększa się możliwość wyboru nowego terminu wakacji. Klienci mający rezerwacje do 30 czerwca 2020 mogą się swobodnie przepisywać już nie tylko na późniejsze miesiące wydłużonego sezonu Lato 2020 oraz na cały sezon Zima 2020/21. Obecnie osoby te będą mogły zmienić termin swoich wakacji na konkretne wyjazdy aż do października 2021.

Dla Klientów mających rezerwacje do 30 czerwca 2020, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Umożliwiamy im przepisanie na Lato 21 na specjalnych warunkach. Do wpłaconej przez Klienta zaliczki Rainbow dodaje extra 10% jako zniżkę na wyjazd w sezonie Lato 2021. Dzięki temu zmiana rezerwacji na Lato 2021 jest równie atrakcyjna jak wprowadzony wcześniej w Rainbow Voucher 110%. Klient utrzymuje również wszystkie korzyści z pierwotnej rezerwacji, takie jak np. bonusy z Przedsprzedaży 2020, bony lojalnościowe, beztroskie bonusy z Second Minute czy zniżki Karty Stałego Klienta.

W ten sposób Rainbow ma dla Klientów z rezerwacjami do końca czerwca 2020 r, aż trzy możliwości wyboru: przepisanie na wyjątkowych zasadach na wyjazdy w późniejszej części obecnego sezonu lub zimie; możliwość skorzystania z Vouchera opiewającego na 110% wpłaconej kwoty, do wykorzystania nawet przez dwa lata oraz możliwość przepisania na specjalnych warunkach na konkretne oferty w Przedsprzedaży sezonu Lato 2021.

Przedsprzedaż oferty Lato 21 potrwa do 2 czerwca. Na chwilę obecną uruchomiona została sprzedaż wczasów oraz wycieczek objazdowych lotami czarterowymi. Sprzedaż wczasów oraz wycieczek objazdowych lotami rejsowymi oraz autobusowych wycieczek objazdowych uruchomiona zostanie w przeciągu najbliższych tygodni.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail