świat

Dubaj otrzymał znak bezpieczeństwa od WTTC

2020-07-09

Dubaj otrzymał znak bezpieczeństwa Safe Travels nadawany przez Światową Radę Podróży i Turystyki (WTTC). Jest to prestiżowa akredytacja od uznanej międzynarodowej instytucji branżowej.

 Dubai

WTTC po raz pierwszy w historii przyznaje znak bezpieczeństwa i higieny dla krajów/regionów i firm turystycznych. Specjalnie zaprojektowane odznaczenie pozwoli podróżnym na całym świecie rozpoznać miejsca, spełniające znormalizowane protokoły w zakresie zdrowia i higieny. Wszystko po to, aby podróżni mogli doświadczać „bezpiecznych podróży”.

Działania WTTC otrzymały także wsparcie Światowej Organizacji Turystyki ONZ (UNWTO).

Po wdrożeniu protokołów zdrowotnych i higienicznych ustalonych przez WTTC, wszystkie certyfikowane podmioty i obiekty turystyczne (między innymi: hotele, restauracje, linie lotnicze, armatorzy wycieczkowi, tour operatorzy) będą mogły stosować odznaczenie Safe Travels.

Wypowiedź Helala Saeeda Almarri, Dyrektora Generalnego Dubai Tourism, znalazła się na stronie WTTC: „Ponownie otwieramy drzwi Dubaju dla turystyki, witając naszych międzynarodowych gości z powrotem. Naszym najważniejszym priorytetem jest ich dobre samopoczucie, osiągnięte poprzez stosowanie rygorystycznych protokołów higieny i bezpieczeństwa, które zostały wdrożone we wszystkich obiektach turystycznych. Znak bezpieczeństwa Safe Travels potwierdza globalną współpracę Dubaju w zwalczaniu pandemii za pomocą kompleksowych i skutecznych środków zapewniających zdrowie i bezpieczeństwo gości. Ufamy, że nasze wysiłki nie tylko dostarczają odwiedzającym niezapomnianych wrażeń, ale także zapewniają zdrowie im i ich rodzinom. Umacniamy zaufanie wśród naszych gości w Dubaju i zachęcamy ludzi z każdego zakątka świata do odwiedzenia jednego z najbezpieczniejszych tego lata miast na świecie”.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail