materiał partnera

Wielkopolska stawia na turystę – nowy termin konferencji branżowej „Turysta 2020”

2020-08-20

Turysta 2020 – kim jest? Jakie ma potrzeby, oczekiwania? Jak do niego dotrzeć i zachęcić do przyjazdu?

logo konferencja

To tylko kilka pytań, na które 6 października w Hotelu Novotel Poznań Centrum odpowiedzą specjaliści w trakcie największej w regionie konferencji dla branży turystycznej, organizowanej przez Wielkopolską Organizację Turystyczną. Przedstawiciele nauki, praktycy, eksperci z zakresu mediów społecznościowych, PR i marketingu miejsc podzielą się swoimi spostrzeżeniami i receptami na skuteczny dialog ze współczesnym turystą.

Serie szybkich, nasyconych konkretnymi przykładami prelekcji wciągną każdego i z pewnością otworzą nowe horyzonty. Usłyszymy m.in. o kreowaniu autentycznych doświadczeń, ekoturystyce i turystyce slow, mediach społecznościowych, czy turystyce kulinarnej. Dowiemy się także jak budować turystyczną markę, która trafi w oczekiwania turysty trzeciej dekady. Prelegenci zainspirują i wskażą przykłady konkretnych działań. Na zakończenie w programie przewidziano podróżniczą niespodziankę.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna, organizator konferencji, zaprasza do udziału w wydarzeniu managerów hoteli, zarządców obiektów i atrakcji turystycznych, dyrektorów muzeów, samorządowców oraz osoby odpowiedzialne za promocję i rozwój turystyki w destynacjach, a także naukowców i studentów zajmujących się turystyką i rekreacją.

Informacje o wydarzeniu oraz o zapisach można znaleźć na stronie www.konferencjaturystyczna.pl


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail