Jesienna konferencja turystyczna w Świdnicy Tym razem w wymiarze polsko-czeskim

Hasło konferencji to „Sieciowe produkty polsko-czeskiego pogranicza”. Uczestnicy spróbują odpowiedzieć na pytanie m.in., jaka powinna być turystyka jutra i czy mamy na nią jakikolwiek wpływ, skoro teraźniejszość ciągle wypełniona jest niepewnością i chaotycznymi decyzjami rządów poszczególnych państw.

rt 2020 09a 18

O przeszłości, teraźniejszości i dość mglistej przyszłości dynamicznie rozwijającego się na całym świecie do pierwszego kwartału 2020 r. sektora turystycznego, powiązanych z nim branż eventowych, transportowych i innych będą rozmawiać uczestnicy dorocznej jesiennej konferencji w Świdnicy na Dolnym Śląsku, która odbędzie się 14-15 października br. Podstawą wydarzenia są wnioski przyjęte podczas organizowanego w 2016 r. Kongresu Turystyki Polskiej, który stał się przyczynkiem do corocznych jesiennych debat branży turystycznej w Świdnicy. W tym roku spotkanie ma charakter międzynarodowy i będzie elementem ważnego dla branży projektu polsko-czeskiego „Turystyka – wspólna sprawa”, który jest finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014-2020 Interreg V-A Republika Czeska-Polska. – To właśnie na jednej z konferencji kongresowych, podczas rozmów w kuluarach, zrodził się pomysł, aby naszą debatę turystyczną rozszerzyć o wątki transgraniczne. Jako że Świdnica od ponad 25 lat utrzymuje aktywne kontakty, także turystyczne, z przygranicznymi miastami z Czech – z Trutnovem oraz Policami nad Metują i znajduje się dość blisko, bo niespełna 50 km od polsko-czeskiej granicy, naturalne dla nas było, by wątek transgraniczny ukierunkować...Weronika Acjoso

Wydanie: 9/2020, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail