przewoźnicy

Emirates znów w Stambule

2020-12-16

Linie Emirates ogłosiły, że wznowią codzienne loty do Stambułu od 21 grudnia, zwiększając tym samym łączną liczbę miejsc w swojej siatce do 99.

Emirates

Podczas gdy zaufanie klientów i popyt na podróże wzrasta, linie Emirates nadal odbudowują swoją sieć, oferując klientom bezpieczną oraz niezapomnianą podróż. W każdym punkcie styku Emirates wdrożyły surowe środki sanitarne i higieniczne, przywracając swoje produkty i usługi na pokładzie samolotów oraz na ziemi.

Dodanie Stambułu rozszerza europejską siatkę połączeń Emirates do 31 miejsc docelowych, umożliwiając klientom bezpieczne i łatwe łączenie się z wieloma kierunkami dzięki wygodnemu przystankowi w Dubaju. Samolot Emirates EK 121 wyleci z Dubaju o godzinie 14:20 i wyląduje w Stambule o 18:20. Z kolei lot powrotny EK 122 ze Stambułu wystartuje o godzinie 20:05 i  zakończy się w Dubaju o godzinie 01:20.

Loty do / ze Stambułu będą obsługiwane raz dziennie przez Boeinga 777-300ER. Bilety można zarezerwować na emirates.com, w aplikacji Emirates, w biurach sprzedaży, a także w internetowych i stacjonarnych biurach podróży.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail