Traveltech

Lufthansa Group w Sabre w standardzie NDC

2020-12-17

Linie lotnicze Lufthansa Group i Sabre podpisały nową umowę dystrybucyjną, dzięki której usługi grupy będą dystrybułowane w standardzie NDC. W ten sposób jedna z ważniejszych grup na rynku lotniczym będzie wspierać rozwój NDC co jest dużym impulsem do upowszechnienia tego zalecanego przez IATA standardu.

LH

Zgodnie z umową, która obejmuje przewoźników Austrian Airlines, Lufthansa, SWISS, Air Dolomiti i Brussels Airlines, Sabre będzie nadal dystrybuować treści linii lotniczych Lufthansa Group za pośrednictwem tradycyjnych połączeń do biur podróży i korporacji za pośrednictwem swojego systemu dystrybucji. Ponadto umowa umożliwia dystrybucję treści linii lotniczych Lufthansa Group za pośrednictwem standardu New Distribution Capability (NDC) w systemach Sabre. Po planowanym uruchomieniu w przyszłym roku, program NDC zapewni biurom podróży połączonym z Sabre na całym świecie dostęp do treści linii lotniczych Lufthansa Group poprzez zarejestrowanie się w jednym z dwóch dostępnych modeli komercyjnych dla NDC.W efekcie będzie możliwa większa personalizacja i lepsze dostosowanie do potrzeb klienta usług świadczonych przez przewoźników Lufthansa Group.

Plan uruchomienia NDC zostanie przekazany w pierwszej połowie 2021 roku.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail