Traveltech

GDS - dodatek do Rynku Turystycznego

2021-01-03

Z ostatnim numerze Rynku Turystycznego oddaliśmy w ręce naszych czytelników coroczny dodatek dotyczący branży traveltech – GDS.

 gds

W nim między innymi:

Czas refleksji nad podróżami

Ponad 84 proc. podróżnych twierdzi, że technologia zwiększyłaby ich pewność podróżowania w ciągu najbliższych 12 miesięcy, rozwiewając obawy związane z mieszaniem się z tłumem, dystansem społecznym i fizycznym kontaktem – pisze Paweł Rek z firmy Amadeus.

 

Jak przeżyć pandemię i nie zwariować

Zostaliśmy zaskoczeni zarówno w obszarze businessowym, jak i kulturowym czy społecznym.

Nieznana dotąd sytuacja epidemiologiczna wprowadziła do naszego życia coś jeszcze – wysoki poziom niepokoju, który niekiedy mógł powodować wręcz niezdolność do wykonywania codziennych obowiązków, nie mówiąc o realizacji „standardowych celów” - Rozmowa Michała Polaka country managera Sabre Poland i Agaty Burskiej, odpowiedzialnej za rozwój produktu Sabre na rynkach Europy Wschodniej, oraz Lecha Dębskiego specjalisty od zarządzania emocjami, lekarza o specjalności psychiatrii.

oraz

Produkty niedalekiej przyszłości w platformie Sabre Red 360

Zaprojektowany z myślą o personalizacji, wspierany mnóstwem wtyczek API system rezerwacyjny Sabre Red 360 został stworzony, aby nadążać za dynamicznie zmieniającymi się potrzebami branży turystycznej

Travel consultant przyszłości

Wraz z ponownym otwieraniem granic i stopniowym znoszeniem ograniczeń specjaliści z firmy Amadeus analizują, jak będą wyglądały nasze podróże w przyszłości

 a także wiele innych.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail