Filipiny – nagradzany archipelag gotowy na powrót turystów

Republika Filipin jest krajem, który swoją różnorodnością mógłby obdarzyć kilka innych. Nic więc dziwnego, że zyskuje coraz większe uznanie wśród turystów z całego świata, a wiele miejsc na Filipinach jest nagradzanych w turystycznych konkursach.

rt 2020 10a 07

Światowa turystyka to chyba najmocniej dotknięty przez pandemię sektor światowej gospodarki. Są jednak regiony, które stosunkowo najlepiej radzą sobie w tej trudnej sytuacji i niewątpliwie należy do nich Azja Południowo-Wschodnia. Nadzieję na odrodzenie turystyki dają też doniesienia o skutecznych szczepionkach, które – miejmy nadzieję – będą punktem zwrotnym i pozwolą już wiosną powrócić do planowania i, co najważniejsze, odwiedzania najciekawszych miejsc na świecie. Jednym z nich jest niewątpliwie Republika Filipin, obsypana właśnie nagrodami w dwóch prestiżowych konkursach. 

DŁUGA LISTA NAGRÓD

Pierwszy z nich to World Travel Awards 2020, podczas którego Filipiny wygrały w kategorii Asia’s Leading Beach Destination (Najlepsze Plaże w Azji). Po raz drugi Filipinom przypadł też laur w kategorii Asia’s Leading Dive Destination (Najlepsze Miejsce do Nurkowania w Azji). Z kolei Intramuros, czyli zabytkowe fortyfikacje w stolicy Filipin, Manili, zostały uznane za Najlepszą Azjatycką Atrakcję Turystyczną. A filipiński Departament Turystyki (DOT) po raz drugi w historii zwyciężył w kategorii Najlepsza Azjatycka Organizacja...ANDRZEJ JARCZEWSKI

Wydanie: 12/2020, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail